O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Zamów transport medyczny lub umów wizytę/ustalenie programu pomocy tel: 22 535 91 51

Zapewniamy skuteczną i kompetentną pomoc wszystkim potrzebującym pacjentom– zarówno tę doraźną (ratowanie życia i zdrowia), jak i długoterminową (zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa każdemu potrzebującemu)

Nasz zespoły doświadczonych lekarzy i ratowników zapewniają bezpieczny transport medyczny, na terenie Polski i całego świata.

Jesteśmy największym dostawcą usług transportu medycznego w Polsce. Nasze zespoły transportowe działają na podstawie umów z Narodowym Funduszem Zdrowia, a także świadczą usługi dla klientów indywidualnych.
Nasz e-mail: kierownikzmianykco@falck.pl

FALCK MEDYCYNA

Dla kogo jesteśmy?

Świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie, dla sektora publicznego i Klientów prywatnych.
Działamy wszędzie tam, gdzie potrzebujesz naszej pomocy. Chronimy Twoje zdrowie i życie. Zawsze.
Więcej o nas

Dla Pacjentów prywatnych.

Potrzebujesz transportu medycznego, karetki, lub jakiejkolwiek formy pomocy lekarskiej? Odmówiono Ci pomocy medycznej?
Zobacz

Dla szpitali, firm oraz instytucji.

Jesteśmy największym operatorem transportu międzyszpitalnego w Polsce. Zabezpieczamy imprezy, prowadzimy szkolenia.
Zobacz
170
Nowoczesnych ambulansów wyposażonych w specjalistyczny sprzęt medyczny
1700
Wysoko wykwalifikowanych ekspertów gotowych nieść pomoc
54
Lokalizacje na terenie Polski w 12 województwach

Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz. Zawsze.

Kim jesteśmy ?

Oferujemy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Tam, gdzie ich potrzebujesz. Zawsze. Jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku usług transportów medycznych w Polsce. Posiadamy flotę nowoczesnych ambulansów medycznych, które spełniają wszystkie wymogi Narodowego Funduszu Zdrowia. Każdy z ambulansów posiada dwa niezależne systemy łączności. Świadczymy usługi na terenie całej Polski.
Transport medyczny to usługa polegająca na przewozie Pacjenta samochodem sanitarnym z noszami do jednostki służby zdrowia, z możliwością opieki medycznej, w sytuacji zdrowotnej wykluczającej możliwość samodzielnego poruszania się. Nie jest to usługa pogotowia ratunkowego, które wzywa się w warunkach zagrożenia zdrowia bądź życia.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.