O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Opaski Bezpieczeństwa

BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH NAJBLIŻSZYCH JEST BEZCENNE
Jeśli w gronie Twoich najbliższych jest obecny Senior, osoby mieszkające samotnie, rozważ skorzystanie z usługi Falck Medycyna w postaci opaski bezpieczeństwa Alert SOS dla Seniorów.
Monitoring
podstawowych funkcji życiowych
24h / 7 dni w tygodniu
Alert SOS

Wybierając nas
zyskujesz

Wygodną i bezobsługową opaskę gwarantującą stały monitoring kluczowych funkcji życiowych przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Dane z opaski są stale monitorowane w Krajowym Centrum Operacyjnym Falck Medycyna, obsługiwanym przez dyspozytorów z wykształceniem medycznym. Dzięki temu zapewniamy natychmiastową interwencję w przypadku wystąpienia nagłych zmian w parametrach lub upadku monitorowanej osoby.

Procedura reagowania
w stanach nagłych

Przewagą naszej oferty jest stała łączność opaski z Krajowym Centrum Operacyjnym Falck Medycyna. Dzięki temu nasza opaska nie jest tylko kolejnym gadżetem do zbierania danych ale przede wszystkim daje bezpieczeństwo poprzez analizę parametrów życiowych i natychmiastowe reagowanie.

Uruchomienie alertu SOS przez seniora

W takiej sytuacji następuje automatyczne połączenie z Krajowym Centrum Operacyjnym Falck Medycyna. Dyspozytor zbiera informacje o zdarzeniu i w razie potrzeby powiadamia Zespół Ratownictwa Medycznego.

Upadek seniora lub nagłe gwałtowne odchylenie monitorowanych parametrów od normy 

W takiej sytuacji dyspozytor medyczny z Krajowego Centrum Operacyjnego Falck Medycyna w pierwszej kolejności próbuje nawiązać połączenie z Seniorem przez opaskę. Jeżeli próba jest bezskuteczna, dyspozytor próbuje nawiązać połączenie na numer telefonu Seniora. Jeżeli i ta próba jest bezskuteczna powiadamia o zaistniałej sytuacji Zespół Ratownictwa Medycznego oraz łączy się z opiekunem Seniora wskazanym w umowie.

Co monitoruje
nasza opaska

Przycisk SOS umożliwia połączenie alarmowe z Centrum Teleopieki w Krajowym Centrum Operacyjnym. Obsługą zgłoszeń zajmuje się wykwalifikowany personel z wykształceniem medycznym.

Detektor upadku w chwili upadku Seniora, gwałtownej zmiany pozycji i położenia opaski uruchamia się alert SOS. W takiej sytuacji Personel Centrum Teleopieki łączy się poprzez opaskę z Seniorem aby uzyskać informację co się stało i czy jest potrzebna pomoc medyczna. Jeżeli nie uda się nawiązać kontaktu z seniorem, o zaistniałej sytuacji jest powiadamiane Państwowe Ratownictwo Medyczne.

Monitorowanie tętna - ciągły monitoring wraz z wykresami. W momencie nagiego gwałtownego odchylenia od norm uruchamia się alert.

Monitorowanie saturacji

Ciągły monitoring wraz z wykresami. W momencie znaczącego odchylenia od norm uruchamia się alert.

Monitorowanie ciśnienia tętniczego krwi - ciągły monitoring

Ciągły monitoring wraz z wykresami. W momencie nagłego gwałtownego odchylenia od norm uruchamia się alert.

Monitorowanie temperatury

Umożliwia połączenie alarmowe z Centrum Teleopieki w Krajowym Centrum Operacyjnym. Obsługą zgłoszeń zajmuje się wykwalifikowany personel z wykształceniem medycznym.

Monitorowanie poziomu glukozy

Urządzenie pozwala na integracje z glukometrem bluetooth, dzięki czemu personel medyczny w Krajowym Centrum Operacyjnym może także monitorować poziom glukozy.
Nasze usługi i funkcje opaski są rozszerzane i udoskonalane. Przy połączeniu z dodatkowymi urządzeniami z naszej oferty, zyskają Państwo jeszcze więcej możliwości. O szczegóły zapytaj naszego przedstawiciela.

Dodatkowe funkcje
naszej opaski?

  • Czujnik zdjęcia opaski - W chwili zdjęcia opaski z ręki, zdarzenie jest od notowane w systemie.
  • Lokalizator GPS - pozwala na stałe śledzenie miejsca, w którym znajduje się Senior.
  • Aplikacja mobilna dla opiekuna - Opiekun Seniora, najbliższa osoba, rodzina może stale śledzić zapisy monitorowanych parametrów.
  • Funkcja zegarka z przejrzystym wyświetlaczem.
  • Wytrzymała hipoalergiczna opaska sylikonowa.
  • Krokomierz.
  • Powiadomienia np. o lekach lub wizycie u lekarza.
  • Klasa szczelności IP67 odparność na płyny i polewanie wodą.
Każdy użytkownik opaski bezpieczeństwa oraz jego Opiekun otrzymuje bezpłatne szkolenie z obsługi.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.