Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Pokaz karetki i ratownictwa medycznego dla dzieci

Zapraszamy do skorzystania z oferty pokazu pierwszej pomocy dla dzieci podczas pikników i innych uroczystości

Organizacja pikników i uroczystości z udziałem dzieci to doskonała okazja, aby wprowadzić element edukacyjny, który zapozna dzieci z ratownictwem medycznym i może uratować życie.

Oferujemy prezentację wnętrza karetki, a także skrócony pokaz pierwszej pomocy, które są nie tylko pouczające, ale również dostosowane do młodego wieku uczestników. Nasza oferta jest skierowana do organizatorów eventów, szkół oraz innych instytucji, które chciałyby wzbogacić swoje wydarzenia o wartościowy i praktyczny element.

Podczas mini warsztatu uczestnicy uczą się, jak rozpoznawać sytuacje zagrożenia życia, jak wezwać pomoc oraz jak udzielać pierwszej pomocy w bezpieczny sposób. Wszystko to odbywa się pod okiem ratowników medycznych Falck, którzy posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi oraz w przekazywaniu wiedzy w przystępny sposób.

Słońce podczas pokazu karetki i ratownictwa medycznego dla dzieci

Zobacz, jak wyglądają nasze pokazy

pokazy w praktyce

Pokazy karetek dla dzieci

Odkryj z nami świat ratownictwa medycznego. W trakcie 2-godzinnego pokazu nasi ratownicy udzielają instrukcji dotyczących dzwonienia na numery alarmowe oraz udzielania pomocy przed przybyciem służb.

Dzieci uczą się bezpiecznego podejścia do nieznanej osoby, udrożniania dróg oddechowych i sprawdzania parametrów życiowych bez sprzętu.

Nabywają informacje dotyczące zabezpieczania kolegów/koleżanek bez apteczki, obejmujące m.in. zabezpieczanie głowy po urazie, usztywnianie kończyn i ochronę ran.

W ramach pokazu demonstrujemy resuscytację z AED i zabezpieczania pacjenta na desce ortopedycznej.

Podczas nauki dzieci mają możliwość zapoznania się z wnętrzem karetki.

Na koniec przeprowadzamy konkurs tematyczny z nagrodami.

Program pokazu

  • Porozmawiajmy o ratownictwie - Wprowadzenie i bezpieczeństwo
  • Akademia BLS - Pokaż co potrafisz
  • Na wszelki wypadek - Urazy, oparzenia, krwawienia i krwotoki
  • Halo czy ktoś mnie słyszy - Skuteczne wezwanie pomocy
  • Nie ruszaj się! Jesteś bezpieczny! - Ewakuacja poszkodowanego
  • Zobaczcie, jak to się robi! - Symulacje ratunkowe z widownią
Ratownik medyczny na tle karetki Falck.
Z OKAZJI DNIA DZIECKA CENA SPECJALNA DO KOŃCA CZERWCA
Cena standardowa: 900 zł
Spiesz się i zarezerwuj termin już dziś.
Teraz:470

Zadzwoń

22 535 91 51

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.