Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Krajowa Izba Domów Opieki
Falck Medycyna jest PARTNEREM STRATEGICZNYM KIDO
HRP Care
Falck Medycyna współpracuje z HRP Care
Fundacja Nie widać po mnie
"W ramach projektu #WySPA liczna grupa pracowników przedsiębiorstwa będzie miała dostęp do platformy, w której czekają na nich lekarze psychiatrzy i psycholodzy. Ponad 1700 osób ma teraz szansę skorzystać z wideokonsultacji, rozmów telefonicznych i za pośrednictwem czatu. Będą one realnym wsparciem psychicznym dla osób wykonujących ten trudny, stresogenny i wymagający zawód. Różne badania pokazują, że nawet 22% ratowników medycznych może cierpieć na zaburzenia lękowe, a u 10% pojawiają się objawy depresji. Ta grupa zawodowa jest też bardziej narażona na wypalenie zawodowe oraz stres pourazowy. Program WySPA będący inicjatywą Fundacji NWPM, powstał także z myślą o nich."
PUIG
Falck Medycyna jest członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej
Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych
Falck Medycyna przystąpił do Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA) . PSPA to największa organizacja branżowa, kreująca rynek elektromobilności i technologii wodorowych w Polsce i w regionie CEE.
SPCC
Falck Medycyna jest członkiem Skandynawsko - Polskiej Izby Gospodarczej
BCC
Falck Medycyna jest członkiem Business Centre Club

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.