O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Fundacja Zawsze Blisko

Jesteśmy tam gdzie nas potrzeba. Zawsze blisko.

5 lipca 2016 roku, Fundacja Zawsze Blisko zorganizowała kurs z metod nauki osób z dysfunkcją wzroku, przeznaczony dla trenerów i instruktorów tenisa. Jedyny tego typu kurs w Polsce poprowadził sam Eduardo Silva – Prezes International Blind Tennis Association (IBTA). Szkolenie składało się z dwóch części: najpierw w centrali Falck Medycyna w Warszawie kursanci poznali teoretyczne aspekty zagadnienia. Część praktyczna odbyła się z kolei na kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji „AS”. Wydarzenie wspierał Polski Związek Tenisowy, którego przedstawiciele odwiedzili uczestników podczas zajęć, wręczając zawodnikom Fundacji Zawsze Blisko i Blind Tennis Polska, rakiety tenisowe. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał certyfikat ukończenia kursu. Już niebawem usłyszycie o kolejnych aktywnościach naszej Fundacji.

Śledźcie nas również na stronie http://www.zawszeblisko.org.pl/

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.