Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Dołącz do nas

Falck Medycyna to miejsce, gdzie pomaga się ludziom i nawiązuje przyjaźnie na całe życie.

Praca w Falck Medycyna to wyzwanie a także niezwykła przygoda. Ratujemy ludzkie życie. Jesteśmy skuteczni, bo jesteśmy zespołem. Razem działamy na rzecz wspólnego dobra.

Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy.

Stale umacniamy naszą pozycję jako lidera na międzynarodowym rynku i liczymy, na to, że również i Ty wkrótce dołączysz do nas. Bez względu na to jaką funkcję pełnisz, w Falck Medycyna rozwiniesz swoje kompetencje. Sukces osiągniesz dzięki zaangażowaniu, rzetelności i empatii a Twoja praca będzie miała niewątpliwy wpływ na życie i zdrowie innych. Na tej stronie dowiesz się jak wygląda proces rekrutacji. Możesz też sprawdzić aktualne oferty pracy.
Zobacz oferty pracy

Jak wygląda proces rekrutacji​?

Proces rekrutacji będzie się różnił w zależności od stanowiska i miejsca pracy. Poniżej przedstawiamy standardowe etapy procesu rekrutacyjnego w naszej Firmie:

1. Aplikacja

Oferty pracy zamieszczamy na naszej stronie internetowej oraz w popularnych serwisach ogłoszeniowych. Wszystkie napływające aplikacje przetwarzamy w sposób ciągły i staramy się przekazać Ci informację zwrotną tak szybko, jak to możliwe.
Zobacz wszystkie nasze oferty pracy. ​

2. Selekcja

Twoje zgłoszenie zostanie zweryfikowane przez pracownika działu HR i przekierowane do osoby odpowiedzialnej za dany proces rekrutacyjny.

3. Rozmowa ​

W zależności od stanowiska i lokalizacji wymagana będzie jedna lub kilka rozmów kwalifikacyjnych.

4. Oferta zatrudnienia​

Jeśli przejdziesz do tej części procesu, złożymy Ci ofertę pracy – najpierw ustnie, a następnie mailowo. Zanim rozpoczniesz pracę spotkamy się w sprawie uzupełnienia wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem. Otrzymasz też dostęp do materiałów szkoleniowych, które będą niezbędne do rozpoczęcia pracy w naszej Firmie. ​
Kogo szukamy?
Zawsze szukamy utalentowanych i zaangażowanych osób, chcących z pasją pomagać innym i rozwijać swoje kompetencje.

Ratownicy​

Jeśli posiadasz dyplom ratownika i chcesz być członkiem profesjonalnego zespołu, Falck Medycyna jest miejscem dla Ciebie. Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia, pomożemy Ci je zdobyć.

Lekarze

W Falck Medycyna zatrudniamy lekarzy, których zadaniem są konsultacje medyczne, wizyty i porady dla Pacjentów, również w ich miejscu zamieszkania. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu napisz do nas lub po prostu zadzwoń.

Kierowcy​

Jeśli chcesz pracować w Falck Medycyna jako kierowca, musisz posiadać uprawnienia kierowcy pojazdu uprzywilejowanego. Pojazdem uprzywilejowanym może kierować wyłącznie osoba, która otrzymała zezwolenie na jego prowadzenie. Takie zezwolenie jest udzielane osobie, która ukończyła 21 lat, posiada odpowiednią kategorię prawa jazdy, ukończyła odpowiedni kurs oraz pozytywnie przeszła badania psychologiczne i lekarskie.

Pracownicy Administracji i Zarządu​

Do obsługi administracyjnej szukamy zarówno doświadczonych profesjonalistów jak i utalentowanych osób dopiero rozwijających swoją karierę.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.