Usługi

Codziennie reagujemy na trudne sytuacje, jakie mogą spotkać każdego z nas.
Nasi doświadczeni Pracownicy zapewniają skuteczną pomoc dla osób w pilnej potrzebie. Zawsze.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Domowe wizyty lekarskie w Falck Medycyna.

Wizyta domowa lekarza jest idealnym rozwiązaniem w nagłych wypadkach, kiedy nie możesz opuścić miejsca zamieszkania ze względu na występujące objawy (gorączkę, kaszel, wymioty czy biegunkę). W takiej sytuacji nasz lekarz przyjedzie do Ciebie i przeprowadzi badania na miejscu. Wypisze receptę, wystawi zwolnienie, jeśli będzie taka potrzeba. Wizyty lekarskie są możliwe na terenie Warszawy i powiatów przywarszawskich.
tel: 22 535 91 51
Zamów wizytę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h, przez 7 dni w tygodniu.

Wizyta domowa to doskonałe rozwiązanie dla rodziców małych dzieci, którzy chcą ograniczyć stres dziecka związany nie tylko z transportem do przychodni, ale również przebywaniem w “nieznanym” dla dziecka miejscu.

Wykorzystując nasze doświadczenie w opiece medycznej przygotowaliśmy pakiet, który zapewni Twoim najbliższym bezpieczeństwo w razie nagłego zachorowania.
Wezwij prywatną karetkę pogotowia
Zadzwoń