Usługi

Codziennie reagujemy na trudne sytuacje, jakie mogą spotkać każdego z nas.
Nasi doświadczeni Pracownicy zapewniają skuteczną pomoc dla osób w pilnej potrzebie. Zawsze.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Teleporady i konsultacje lekarskie online.

Falck Medycyna oferuje konsultacje zdalne prowadzone przez lekarzy medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych i pediatrii, dla pacjentów z terenu całej Polski. W ramach teleporady lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad i decyduje czy potrzebna jest konsultacja osobista, w gabinecie. W trakcie teleporady istnieje możliwość wystawienia e-recepty, e-skierowania i e-zwolnienia, w razie wystąpienia takiej potrzeby.
tel: 22 535 91 51

Korzyści wynikające z teleporady.

W czasie pandemii, gdy wizyta w zatłoczonej przychodni wiąże się z długim oczekiwaniem na konsultację i zwiększonym ryzykiem zakażenia, Falck Medycyna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Pacjentów, oferując możliwość zdalnej konsultacji lekarskiej, zwanej popularnie teleporadą.​ Teleporada jest jednym z elementów telemedycyny – diagnostyki i leczenia na odległość, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej oraz urządzeń diagnostycznych komunikujących się z lekarzem za pośrednictwem Internetu.

Teleporada jest możliwa również u osób poddanych kwarantannie lub izolacji z powodu choroby zakaźnej.​ W sytuacji konieczności przewiezienia do szpitala, możliwe jest również zadysponowanie odpowiedniego rodzaju transportu.

Wezwij prywatną karetkę pogotowia
Zadzwoń