Ratownictwo 22 535 91 55

Biura Zarządu

Falck Medycyna Sp. z o.o. Biuro Zarządu w Warszawie

ul. Jana Olbrachta 94

01-102 Warszawa

TEL 22 535 91 00
FAX 22 535 91 04
NIP 5272435938
REGON 15755741
KRS 0000213143 XIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy 11.000.000 zł
Iwona Adamska

Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

22 535 91 01
i.adamska@falck.pl

Falck Medycyna Sp. z o.o. Biuro Zarządu w Gdańsku

ul. Biała 1B
80-435 Gdańsk

TEL 58 512 39 50
FAX 58 346 63 70

Anna Szewczyk – Diadia

Asystent Prezesa Zarządu

58 512 39 51
a.szewczyk@falck.pl

Dział Kadr i Płac

Elżbieta Szarzyńska
Dyrektor Personalny
58 51 23 954
e.szarzynska@falck.pl
Joanna Orzechowska-Gryzan
Specjalista ds. personalnych
58 51 23 978
j.orzechowska@falck.pl
Daniel Pochranowicz
Kierownik Działu Kadr i Płac
58 51 23 972 / 601 427 117
d.pochranowicz@falck.pl
Agnieszka Czuper
Specjalista ds. kadr i płac
58 51 23 973 / 503 498 956
a.czuper@falck.pl
Dorota Sowa
Specjalista ds. kadr i płac
58 51 23 974 / 513 134 567
d.sowa@falck.pl
Monika Stachula
Specjalista ds. kadr
58 51 23 976 / 503 498 911
m.stachula@falck.pl
Katarzyna Prill
Młodszy Specjalista ds. kadr
58 51 23 977 / 510 202 274
k.prill@falck.pl
Wojciech Pałasz
Administrator Systemu
58 51 23 979 / 510 202 239
w.palasz@falck.pl

Dział księgowości

Marek Szczepanowski
Główny księgowy
58 51 23 941
m.szczepanowski@falck.pl
Krzysztof Bajewicz
Starszy księgowy / Faktury dostawców, płatności zobowiązań, uzgodnienia sald.
58 51 23 946
k.bajewicz@falck.pl
Agnieszka Dąbrowska-Kus
Młodsza księgowa / Fakturowanie sprzedaży
58 51 23 944
ag.dabrowska@falck.pl

Wybierz Biuro Regionalne

Gdańsk

ul. Żaglowa 2
80-560 Gdańsk
58 512 39 50
58 346 63 70
h.napolska@falck.pl

Olsztyn

ul. Towarowa 20B
10-417 Olsztyn

89 533 97 51
89 533 87 81
h.napolska@falck.pl

Opole

ul. Dworska 2B
45-752 Opole

77 403 00 46
77 403 00 37
m.mikula@falck.pl

Pabianice

ul. Rzgowska 43a
95-200 Pabianice

42 225 57 94
42 225 57 87
m.lukasik@falck.pl

Poznań

ul. Kramarska 17
61-765 Poznań

61 855 96 20
a.kolberg@falck.pl

Warszawa

ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

22 535 91 10
22 535 91 04
m.wiatrzyk@falck.pl
Grzegorz Anioł

Dyrektor Operacyjny
województwo łódzkie,
wielkopolskie, lubuskie,
kujawsko – pomorskie

607 062 096
g.aniol@falck.pl
Alfred Rymarowicz

Dyrektor Operacyjny
województwo pomorskie,
zachodniopomorskie,
warmińsko – mazurskie

603 862 197
a.rymarowicz@falck.pl
Piotr Kalociński

Dyrektor Operacyjny
województwo opolskie,
śląskie, dolnośląskie

510 202 148
p.kalocinski@falck.pl
Martyna Barycka

Dyrektor Operacyjny
województwo mazowieckie,
podlaskie

691 897 811
m.barycka@falck.pl

Krajowe Centrum Operacyjne

Warszawa

Krajowe Centrum Operacyjne

22 196 75
22 535 91 51
22 535 91 52
22 535 91 48

Michał Winter
Krajowy Koordynator Świadczeń Medycznych
510 202 027
m.winter@falck.pl
Marzena Piekarska
Kierownik Krajowego Centrum Operacyjnego
510 202 195
ma.piekarska@falck.pl
Remigiusz Moryto
Dyrektor ds. Medycznych
510 202 228
r.moryto@falck.pl
Marcin Soboń
Krajowy Koordynator Szkoleń i Rozwoju
503 498 726
m.sobon@falck.pl

Falck Fire Services

Biuro Zarządu w Warszawie

ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa
TEL 22 535 91 00
FAX 22 535 91 04

NIP 5272720426
REGON 147420337
KRS 0000521941 XIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy 3.000.000 zł

Biuro Zarządu w Gdańsku

ul. Biała 1b
80-435 Gdańsk
TEL 58 512 39 50
FAX 58 346 63 70

Paweł Krzeszowiec
Dyrektor Operacyjny
609 799 915
serwis.ppoz@falck.pl

Kontakt dla mediów

Wszystkich przedstawicieli mediów serdecznie zapraszamy

ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

Michał Winter
Rzecznik prasowy
510 202 027
m.winter@falck.pl