O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

szkolenia z pierwszej pomocy pod akredytację podmiotów leczniczych

specjalna oferta dla pomiotów leczniczych

Falck Medycyna przygotował specjalną ofertę dla pomiotów leczniczych, które ubiegają się o akredytację. Jednym z wymogów jest przeszkolenie personelu podmiotu z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa proponujemy dwa rodzaje szkoleń:

Szkolenie pierwszej pomocy 4-godzinne

Intensywne 4-godzinne szkolenie dostarczające niezbędnej wiedzy z obszaru udzielania pierwszej pomocy. Doświadczeni instruktorzy poprowadzą kurs, umożliwiając praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy w życiu prywatnym i zawodowym. Poznaj skuteczne metody przezwyciężania strachu przed udzielaniem pierwszej pomocy.

Opcjonalnie oferujemy rozszerzone szkolnie 8-godzinne. Podczas tego szkolenia uczestnicy odświeżą wiedzę i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz zapoznają się z nowoczesnymi technikami ratowania i aktualnymi wytycznymi.

zamów usługę

Zakres tematyczny kursu

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z następującymi zagadnieniami:

  • Organizacja pierwszej pomocy na miejscu zdarzenia. Zapoznanie z zasadami efektywnej organizacji pomocy na miejscu zdarzenia.

  • Resuscytacja krążeniowo-oddechowa z AED. Praktyczne aspekty resuscytacji, z uwzględnieniem podziału na grupy wiekowe i korzystania z defibrylatora AED.

  • Udrożnianie dróg oddechowych i oddech zastępczy. Nabycie umiejętności udrożniania dróg oddechowych i prowadzenia oddechu zastępczego metodą usta-usta
  • Pomoc w stanach nagłego zagrożenia zdrowotnego. Nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie udzielania pomocy w sytuacjach nagłego zagrożenia zdrowotnego o charakterze internistycznym.

Zakres tematyczny kursu

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z następującymi zagadnieniami:

  • Organizacja pierwszej pomocy na miejscu zdarzenia. Zapoznanie z zasadami efektywnej organizacji pomocy na miejscu zdarzenia.
  • Resuscytacja krążeniowo-oddechowa z AED. Praktyczne aspekty resuscytacji, z uwzględnieniem podziału na grupy wiekowe i korzystania z defibrylatora AED.
  •  Udrożnianie dróg oddechowych i oddech zastępczy. Nabycie umiejętności udrożniania dróg oddechowych, w tym też przyrządowego udrażniania dróg oddechowych i prowadzenia oddechu zastępczego przy wykorzystaniu worka samorozprężalnego.
  • Pomoc w urazach z wykorzystaniem sprzętu ratowniczego. Udzielanie pomocy w przypadku urazów, korzystając ze specjalistycznego sprzętu ratowniczego.
  •  Pomoc w stanach nagłego zagrożenia zdrowotnego. Nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie udzielania pomocy w sytuacjach nagłego zagrożenia zdrowotnego o charakterze internistycznym.
  • Organizacja akcji podczas zdarzenia masowego. Zasady organizacji działań podczas zdarzeń masowych dostosowane do specyfiki personelu medycznego.

Wszystkie kursy realizowane zgodnie z najnowszymi wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji, co gwarantuje, że szkolenie z pierwszej pomocy spełnia najwyższe standardy jakości. Dzięki temu uczestnicy mają pewność, że zdobywają aktualną i skuteczną wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.