Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

O Firmie

Falck Medycyna jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz. Zawsze.

Falck Medycyna jest sprawdzonym dostawcą usług medycznych na najwyższym poziomie, szczególnie w szeroko pojętym transporcie międzyszpitalnym. Najważniejszym filarem Falck Medycyna są nasi Pracownicy. Jesteśmy przede wszystkim dumnym i odpowiedzialnym pracodawcą dla wysoko wykwalifikowanych specjalistów i kompetentnego personelu ratowniczego.

Falck Medycyna

logo-tuv-nordZespół Falck Medycyna to 1460 wysoko wykwalifikowanych pracowników, w tym lekarek i lekarzy, pielęgniarek i pielęgniarzy oraz ratowniczek i ratowników medycznych, gotowych codziennie, przez 24 godziny na dobę, nieść pomoc w 38 lokalizacjach na terenie 12 województw. To flota 134 nowoczesnych ambulansów do dyspozycji naszych klientów.

Specjalizujemy się w zapewnieniu skutecznej i kompetentnej pomocy wszystkim potrzebującym pacjentom– zarówno tej doraźnej (ratowanie życia i zdrowia), jak i długoterminowej (zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa każdemu potrzebującemu).

Nasze zespoły doświadczonych lekarzy i ratowników zapewniają bezpieczny transport medycznyna terenie Polski i całego świata.

Zespoły transportu medycznego Falck Medycyna działają na podstawie umów z Narodowym Funduszem Zdrowia i są finansowane ze środków publicznych. Od lat jesteśmy zaufanym partnerem NFZ. Na co dzień zabezpieczamy transport pacjentów dla wielu szpitali zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz międzynarodowy transport pacjentów. Świadczymy usługi także dla wielu instytucji prywatnych oraz klientów indywidualnych zainteresowanych transportem swoich bliskich lub udzieleniem im kompetentnej pomocy medycznej.

Bierzemy udział w zabezpieczeniu medycznym największych wydarzeń w kraju - wygraliśmy m.in. obsługę wszystkich imprez masowych na Stadionie Narodowym w Warszawie w roku 2024.

Prowadzimy szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dla wszystkich chcących nauczyć się ratowania zdrowia i życia oraz szkolenia dla kadry medycznej, podnoszące jej kwalifikacje.

134
Nowoczesne ambulanse wyposażone w specjalistyczny sprzęt medyczny
1460
Wysoko wykwalifikowanych ekspertów gotowych nieść pomoc
38
Lokalizacji na terenie Polski w 12 województwach

Jesteśmy tam gdzie nas potrzebujesz. Zawsze.

Jesteśmy gotowi do pomocy, chronimy zdrowie i życie. Zawsze.

Świadczymy usługi najwyższej jakości, wykorzystując w najlepszy sposób swoją wiedzę i umiejętności.

Stale podnosimy kompetencje naszych Pracowników, dzielimy się wiedzą i umiejętnościami ze współobywatelami.

Jedna przeszkolona osoba w zakresie ratowania życia i zdrowia może uratować wiele istnień. Podnosi poziom bezpieczeństwa każdego z nas.

Budujemy zaufanie do naszej organizacji.

Jesteśmy odpowiedzialni za jakość naszych usług, przejrzystość i etykę naszych działań. Zawsze.

Nasze relacje z Klientami, Pracownikami, wszystkimi Interesariuszami oparte są na wzajemnym zaufaniu, uczciwości i rzetelności.

Jesteśmy firmą zaangażowaną społecznie.

Wszędzie tam gdzie działamy, stanowimy część lokalnej społeczności i lokalnego systemu bezpieczeństwa.

Współpracujemy z lokalnymi społecznościami i instytucjami, wsłuchując się w zgłaszane potrzeby. Współdziałamy na rzecz ich rozwoju.

Dbamy o środowisko. Zawsze.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.