Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

O Firmie

Falck Medycyna jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz. Zawsze.

Falck Medycyna jest sprawdzonym dostawcą usług medycznych na najwyższym poziomie, szczególnie w szeroko pojętym transporcie międzyszpitalnym. Najważniejszym filarem Falck Medycyna są nasi Pracownicy. Jesteśmy przede wszystkim dumnym i odpowiedzialnym pracodawcą dla wysoko wykwalifikowanych specjalistów i kompetentnego personelu ratowniczego.

Falck Medycyna

logo-tuv-nordZespół Falck Medycyna tworzy 1700 wysoko wykwalifikowanych Pracowników, w tym lekarek i lekarzy, pielęgniarek i pielęgniarzy oraz ratowniczek i ratowników medycznych, gotowych codziennie, przez 24 godziny na dobę, nieść pomoc w 54 lokalizacjach na terenie 12 województw. To flota 170 nowoczesnych ambulansów do dyspozycji naszych Klientów.

Zespoły transportu medycznego Falck Medycyna działają na podstawie umów z Narodowym Funduszem Zdrowia i są finansowane ze środków publicznych. Od lat jesteśmy zaufanym partnerem NFZ. Na co dzień zabezpieczamy transporty Pacjentów dla wielu szpitali zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz międzynarodowy transport Pacjentów. Świadczymy usługi także dla wielu instytucji prywatnych oraz Klientów indywidualnych zainteresowanych transportem swoich bliskich lub udzieleniem im kompetentnej pomocy medycznej.

Bierzemy udział w zabezpieczeniu medycznym największych imprez masowych, takich jak Orlen Warsaw Marathon czy EURO 2012. Prowadzimy szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dla wszystkich chcących nauczyć się ratowania zdrowia i życia oraz szkolenia dla kadry medycznej, podnoszące jej kwalifikacje.

170
Nowoczesnych ambulansów wyposażonych w specjalistyczny sprzęt medyczny
1700
Wysoko wykwalifikowanych ekspertów gotowych nieść pomoc
54
Lokalizacje na terenie Polski w 12 województwach

Jesteśmy tam gdzie nas potrzebujesz. Zawsze.

Jesteśmy gotowi do pomocy, chronimy zdrowie i życie. Zawsze.

Świadczymy usługi najwyższej jakości, wykorzystując w najlepszy sposób swoją wiedzę i umiejętności.

Stale podnosimy kompetencje naszych Pracowników, dzielimy się wiedzą i umiejętnościami ze współobywatelami.

Jedna przeszkolona osoba w zakresie ratowania życia i zdrowia może uratować wiele istnień. Podnosi poziom bezpieczeństwa każdego z nas.

Budujemy zaufanie do naszej organizacji.

Jesteśmy odpowiedzialni za jakość naszych usług, przejrzystość i etykę naszych działań. Zawsze.

Nasze relacje z Klientami, Pracownikami, wszystkimi Interesariuszami oparte są na wzajemnym zaufaniu, uczciwości i rzetelności.

Jesteśmy firmą zaangażowaną społecznie.

Wszędzie tam gdzie działamy, stanowimy część lokalnej społeczności i lokalnego systemu bezpieczeństwa.

Współpracujemy z lokalnymi społecznościami i instytucjami, wsłuchując się w zgłaszane potrzeby. Współdziałamy na rzecz ich rozwoju.

Dbamy o środowisko. Zawsze.