Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta – ciesz się komfortem i bezpieczeństwem podczas wizyty

Usługi Pielęgniarskie w domu

Potrzebujesz krótkoterminowej pomocy doświadczonej pielęgniarki, np. po operacji czy w trakcie choroby? Zależy Ci na tym, by wykonać drobny zabieg pielęgniarski bez wizyty w przychodni czy szpitalu? A może szukasz kogoś, kto zaopiekuje się Tobą lub bliską Ci osobą długofalowo – zapewniając holistyczne wsparcie?

Postaw na usługi pielęgniarskie w domu. To komfortowe domowe otoczenie, pełne bezpieczeństwo podczas każdej czynności (wykorzystujemy jednorazowy sprzęt najlepszych producentów) i przyjemna atmosfera. Zyskaj pomoc profesjonalisty doraźnie lub długoterminowo!

Działamy na terenie woj. mazowieckiego.

Dlaczego warto wybrać wizyty pielęgniarki w domu? 7 najważniejszych korzyści

Zadbasz o komfort i obniżysz stres, np. związany z zabiegiem
Zyskasz pełne bezpieczeństwo podczas każdej czynności
Zapewnisz kontynuację leczenia lub rekonwalescencję zgodnie z zaleceniami lekarza
Uzyskasz profesjonalną wiedzę zdrowotną przydatną w przyszłości
Oszczędzisz czas i pieniądze na transporcie
Unikniesz nieprzyjemnej wizyty w przychodni lub szpitalu
W przypadku pacjentów leżących – unikniesz problemów z dojazdem

Doraźna pomoc pielęgniarki w domu – gdy potrzebujesz jednorazowego wsparcia

Czasowa opieka pielęgniarki w domu obejmuje od jednej do kilkunastu wizyt – w zależności od zaleceń lekarskich. Jest przeznaczona głównie dla pacjentów w trakcie rekonwalescencji lub choroby, którzy potrzebują doraźnego wsparcia, np. z zastrzykami, podaniem kroplówki czy zmianą opatrunku. Sprawdza się też u osób, którym zależy na czasie, bezpieczeństwie i komforcie podczas rutynowych zabiegów pielęgniarskich.

Długoterminowa opieka pielęgniarki w domu – gdy szukasz profesjonalnej pomocy na dłużej

Długofalowe usługi pielęgniarskie w domu obejmują intensywną i systematyczną opiekę nad pacjentem. To rozwiązanie przeznaczone przede wszystkim dla osób leżących, poważnie chorych lub potrzebujących długoterminowego wsparcia po operacji, zabiegu czy leczeniu.

Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta – jak wyglądają?

Podczas wizyty Ciebie lub bliską osobę odwiedzi doświadczony specjalista, który pracuje zgodnie z najnowszymi standardami i zasadami aseptyki. Jednocześnie dba o przyjemną atmosferę i podchodzi do każdego pacjenta z empatią.

Czym może zająć się pielęgniarka? Wizyty domowe to czas na holistyczne wsparcie. Przykładowe czynności i zabiegi:

Podawanie kroplówek i leków w formie zastrzyków
Przeprowadzenie lewatywy
Cewnikowanie, płukanie pęcherza moczowego
Wymiana opatrunków
Zdjęcie szwów
Przeprowadzenie toalety higienicznej
Potrzebujesz usług pielęgniarskich w domu? Skontaktuj się z Falck Medycyna – zyskaj profesjonalne, bezpieczne i wygodne wsparcie!

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.