Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Poznaj nasz zespół

Kariera mająca wpływ na ludzkie życie​.

Pracując w Falck Medycyna stajesz się członkiem Zespołu ambitnych, oddanych, empatycznych profesjonalistów, gwarantujących poczucie bezpieczeństwa w sytuacjach kryzysowych ludziom na całym świecie. ​Członkowie naszego Zespołu zawsze są gotowi do niesienia pomocy i wsparcia. Mamy różne umiejętności i osobowości, ale wszyscy wyznajemy podobne wartości. Troszczymy się o ludzi w potrzebie, o siebie nawzajem, naszych Klientów, naszą Firmę i współobywateli. ​

Falck Medycyna

Ratownictwo to moja pasja. Staram się to robić jak najlepiej

W Falck Medycyna pracuje od 2018 roku. Uważa, że Ratownictwo to bardzo odpowiedzialna praca ale świadomie podjął tę decyzję, bo ważne jest dla niego ratowanie ludzi. Zawsze stara się wspierać młodych ratowników, dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Adam Owczarski

Jako ratownicy jesteśmy zobligowani do stałego rozwoju zawodowego.

W Falck Medycyna od 2014 roku. Już w liceum wiedział, że chce zostać ratownikiem. Ta praca wymaga dużego zaangażowania, dlatego ważne jest, żeby nie zabierać pracy do domu, mieć swoje pasje i zainteresowania poza nią. Uważa, że aby być dobrym ratownikiem, oprócz wiedzy trzeba mieć empatię i zrozumienie drugiego człowieka.

Mateusz Czajkowski

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.