O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Transport medyczny cennik

Usługa transportu medycznego świadczona przez Falck Medycyna może być bezpłatna lub odpłatna. Jeśli jest realizowana w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, gdy Falck Medycyna działa jako Zespół Transportu Medycznego lub Zespół Transportu Sanitarnego i transport został zlecony przez lekarza/szpital/POZ jest całkowicie bezpłatna dla Pacjenta. Koszt transportu rozliczany jest pomiędzy Falck Medycyna, a szpitalem lub POZ.

Falck Medycyna jest dzisiaj największym operatorem transportu międzyszpitalnego oferującym profesjonalny transport medyczny i sanitarny dla każdej osoby w nagłym pogorszeniu zdrowia. Transportujemy Pacjentów między świadczeniodawcami realizującymi świadczenia gwarantowane z zakresu leczenia szpitalnego.

Ile kosztuje transport medyczny w Falck Medycyna?

Falck Medycyna świadczy także usługi komercyjnie, tzn. świadczona po wniesieniu opłaty przez Zainteresowanego. Albo jednorazowej ustalonej w związku z realizacją konkretnego zamówienia lub realizowanej w ramach abonamentu.

Cena transportu medycznego realizowanego przez FALCK Medycyna zależy od odległości i dodatkowych wymagań niezbędnych dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa transportowanego pacjenta (patrz załączona tabela przykładowych cen). Dyspozytor z Krajowego Centrum Operacyjnego w trakcie rozmowy z Zainteresowanym wyliczy cenę po podaniu kluczowych parametrów zamówienia tj. konieczność lub jej brak obecności lekarza, odległość do pokonania i godziny realizacji zamówienia, wymogów w zakresie oczekiwanych środków transportu (np. skorzystanie z samolotu lub śmigłowca medycznego) i ewentualnych dodatkowych oczekiwań.

Transport medyczny cennik przykładowy:

Przykładowa wycena transportu medycznego z lekarzem, standard wyposażenia karetki "S", dla poszczególnych miast i odległości:
 • Warszawa - Warszawa 500 zł
 • Warszawa - Kraków 350 km 5700 zł
 • Warszawa - Gdańsk 416 km 6756 zł
 • Warszawa - Rzeszów 317 km 5172 zł
 • Warszawa - Poznań 311 km 5076 zł
 • Warszawa - Toruń 250 km 4100 zł
 • Warszawa - Suwałki 300 km 3428 zł
 • Warszawa - Lublin 208 km 3428 zł
Przykładowa wycena transportu medycznego z ratownikiem medycznym, standard wyposażenia karetki "P", dla poszczególnych miast i odległości:
 • Warszawa - Warszawa 250 zł
 • Warszawa - Kraków 350 km 4150 zł
 • Warszawa - Gdańsk 416 km 4942 zł
 • Warszawa - Rzeszów 317 km 3754 zł
 • Warszawa - Poznań 311 km 3682 zł
 • Warszawa - Toruń 250 km 2950 zł
 • Warszawa - Suwałki 300 km 3550 zł
 • Warszawa - Lublin 208 km 2446 zł

Cena transportu medycznego w abonamencie

Abonament medyczny to najefektywniejsza, najbezpieczniejsza forma zapewnienia sobie niezakłóconego dostępu do usług Falck Medycyna „na co dzień”. Oferta dotyczy wyłącznie Zainteresowanych zamieszkujących na terenie Warszawy i powiatów przywarszawskich.

Za 160 PLN miesięcznie od osoby każdy objęty tą usługą ma zapewniony szereg udogodnień i pewność, że ambulans pojawi się niezwłocznie po wezwaniu. Obok 4 wizyt on-line w cenie, 5 konsultacji lekarskich on-line (wraz z ew. wystawieniem e-recepty, e-zwolnienia), każdy zainteresowany otrzyma 10% zniżę na transport medyczny na terenie Warszawy, poza usługą pogotowia FALCK24 w stanach nagłych. W przypadku abonamentu za 75 PLN miesięcznie na osobę Falck zapewnia gwarantowaną usługę pogotowia FALCK24, 10% w nagłych przypadkach, zniżkę na transporty medyczne na terenie Warszawy 4 wizyty domowe, 4 konsultacji lekarskich on-line wraz z wystawieniem e-recepty, e-zwolnienia, 10% zniżki na rehabilitację w domu pacjent. Sprawdź abonament medyczny.

Warto wiedzieć, że cena nowego ambulansu zaczyna się od kwoty 400.000 PLN, ale finalna wartość zależy od wyposażenia włożonego w ramach zabudowy nowego pojazdu przeznaczonego na ten cel. Wyposażenie wiąże się z przeznaczeniem jakie planuje dana firma świadcząca usługi transportu medycznego i zdefiniowanego standardu (S, P, T, N) do jakiego została wyznaczona.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.