Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

DETOKS ALKOHOLOWY WARSZAWA 
W DOMU PACJENTA – WLEWY KROPLOWE

DETOKS ALKOHOLOWY W DOMU PACJENTA – CO TO JEST?

Detoks alkoholowy to inaczej odtrucie alkoholowe, czyli zabieg polegający na podaniu płynów infuzyjnych i leków, dobranych indywidualnie według potrzeb pacjenta.

Celem zabiegu jest złagodzenie skutków ciągu alkoholowego i zniesienie uciążliwych objawów alkoholowego zespołu abstynencyjnego. Pomaga zwalczyć ból głowy, nudności, bezsenność, drżenie i wymioty.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z DETOKSU ALKOHOLOWEGO W DOMU PACJENTA?

Nasze kroplówki są dla osób, które chcą szybko zwalczyć objawy nadużycia alkoholu. Zabieg odtruwa organizm z alkoholu i pomaga szybko oczyścić się z toksyn pochodzących z alkoholu etylowego. Ponadto kroplówka zapewnia potrzebne nawodnienie i uzupełnia niezbędne braki płynów i związków mineralnych.

Po dożylnym podaniu utraconych substancji po przedawkowaniu alkoholu, nasi pacjenci szybko „stają na nogi” i odczuwają istotną ulgę po nadużyciu, przez co szybko mogą wrócić do swoich codziennych zajęć.

CZY DETOKS ALKOHOLOWY W WARSZAWIE W DOMU PACJENTA JEST BEZPIECZNY?

Wszystkie procedury są bezpieczne i skuteczne, przeprowadzane przez doświadczony personel medyczny.

Zabieg poprzedzamy dokładną oceną stanu zdrowia i historią medyczną. Na tej podstawie, nasz personel medyczny opracowuje spersonalizowany plan regeneracji, zawierający specjalnie dobrane składniki wlewu.

W trakcie wlewu nad całością procedury czuwa wykwalifikowany personel medyczny.

DETOKS ALKOHOLOWY – JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Po przyjęciu zgłoszenia nasz personel medyczny dojeżdża do domu pacjenta nieoznakowanym autem. Pierwszym krokiem detoksu alkoholowego jest wywiad medyczny, który wyklucza ewentualne przeciwwskazania i kwalifikuje do zabiegu, w zależności od potrzeb danego pacjenta.

Po zebranym wywiadzie i kwalifikacji pacjenta personel medyczny aplikuje dożylnie odpowiedni zestaw witamin i składników mineralnych. Indywidualnie dobrana kroplówka oczyści organizm z toksyn i uzupełni ewentualne niedobory i tym samym, istotnie złagodzi objawy nadużycia alkoholu.

ILE KOSZTUJE DETOKS ALKOHOLOWY?
Oferujemy detoks alkoholowy w Warszawie w bardzo atrakcyjnych cenach
Koszt jednego zabiegu zależy od składu, a przystępne ceny zaczynają się już od 1000 zł wraz z dojazdem do domu pacjenta. Poza granicami administracyjnymi Warszawy cena za każdy kilometr wynosi dodatkowo 6 zł.
Już od1000
Zadzwoń

22 535 91 51

lub napisz
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.