Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Opieka medyczna

Działamy wszędzie tam, gdzie potrzebujesz naszej pomocy. Chronimy Twoje zdrowie i życie. Zawsze.

Doświadczeni, kompetentni - lekarki i lekarze, ratowniczki i ratownicy, pielęgniarki i pielęgniarze są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, przez cały rok. Dbamy o życie i zdrowie naszych Pacjentów zapewniając opiekę medyczną na najwyższym poziomie.
tel: 22 535 91 51
Napisz do nas
Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych lekarek oraz lekarzy, pielęgniarek i pielęgniarzy, ratowniczek i ratowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić bezpieczeństwo i potrzebną pomoc wszędzie tam, gdzie Ty jej potrzebujesz. Chronimy zdrowie i życie Twoje oraz Twoich bliskich. Zawsze.
Jeśli jesteś Pacjentem prywatnym, nawiąż kontakt z naszym Krajowym Centrum Operacyjnym i zgłoś swój problem. Zareagujemy niezwłocznie. Skorzystaj z dostępnego formularza, wyślij maila na wskazany adres lub zadzwoń! Możesz także skorzystać z porady on-line.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.