Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Strefa pacjenta

W trosce o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jesteśmy zawsze tam gdzie nas potrzebujesz.

Opieka nad pacjentem jest podstawą naszych usług. Jest to integralna część naszego podejścia do ludzi oraz naszych Klientów i Partnerów. Zamieniamy troskę w działanie, aby być tam, gdzie nas potrzebujesz. Jeśli zaistnieje potrzeba wizyty w szpitalu lub w innej placówce medycznej, gwarantujemy wieloletnie doświadczenie w przewozach Pacjentów, zapewniając przy tym najwyższą jakość świadczonych usług przez wykwalifikowany personel.

Krajowe Centrum Operacyjne

W Krajowym Centrum Operacyjnym (KCO) zatrudniamy obecnie 23 dyspozytorów medycznych. KCO pracuje w systemie 24/7, na zmianie obsadzamy 6 stanowisk dyspozytorskich, w tym jedno stanowisko Kierownika Zmiany, który nadzoruje bieżącą pracę operacyjną. Dyspozytorzy komunikują się w języku polskim, angielskim i ukraińskim.

Nasze Centrum obsługuje łącznie 84 karetki. Duży nacisk kładziemy na dobre przygotowanie dyspozytorów do pracy w KCO. Dyspozytorzy biorą udział w szkoleniach, które pomagają w radzeniu sobie ze stresem, utrwalają wiedzę medyczną i przygotowują ich merytorycznie do obsługi naszych Pacjentów.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie oraz innowacyjnych systemach informatycznych. Nowa wszechstronna centrala VCC i system przyjmowania zgłoszeń eZOZ całkowicie dostosowany do naszych potrzeb, tworzony z myślą o naszym systemie pracy. Nadal czynnie pracujemy nad jego udoskonaleniem i wprowadzamy zmiany, aby jeszcze bardziej ulepszyć wydajność pracy.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.