Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Transport okazjonalny

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób niesamodzielnych, wymagających bieżącej opieki medycznej i w trosce o ich komfort i bezpieczeństwo, oferujemy usługę transportu okazjonalnego. Jest to usługa komercyjna, skierowana do każdego, kto pomimo ograniczeń wynikających ze stanu swojego zdrowia pragnie wziąć udział np. w rodzinnych wydarzeniach, takich jak chrzest, ślub czy komunia lub chce samodzielnie załatwić sprawę w urzędzie albo w banku.
Transport okazjonalny

Dla kogo jest usługa transportu okazjonalnego?

Osoby niesamodzielne, wymagające wsparcia medycznego.
Osoby po urazach.
Osoby przewlekle chore, podłączone do respiratora lub korzystające z tlenu.

Jak przebiega usługa?

Oferujemy kompleksową usługę transportu okazjonalnego. W umówionym terminie przyjedziemy po pacjenta pod wskazany adres. Przewóz osób będzie odbywał się nowoczesną karetką wyposażoną w kompletny sprzęt medyczny umożliwiający zapewnienie wszystkich form pomocy w stanach nagłego pogorszenia stanu zdrowia. Karetka jest dyskretna, podobnie jak stroje personelu medycznego.

Zadbamy o to, aby pacjent bezpiecznie dotarł do celu podróży. Podczas całego wydarzenia medycy będą stale monitorować stan zdrowia pacjenta. Gdy uroczystość dobiegnie końca, odwieziemy chorego do domu.

Dlaczego warto skorzystać z transportu okazjonalnego realizowanego przez Falck?

Fachowa pomoc medyczna – jeśli stan zdrowia pacjenta nagle się pogorszy, wykwalifikowany zespół medyków będzie w stanie zareagować błyskawicznie i udzieli niezbędnej pomocy. W razie konieczności pacjent zostanie przewieziony do najbliższego szpitala.
Komfortowy przewóz – nowoczesna karetka jest w pełni dostosowana do potrzeb osób niesamodzielnych, przewlekle chorych i osób z niepełnosprawnością.
Dyskrecja – zarówno karetka, jak i stroje naszego personelu medycznego nie rzucają się w oczy, dzięki czemu pacjent czuje się swobodniej, a osoby z otoczenia nawet nie podejrzewają obecności medyków.

Ile kosztuje transport okazjonalny osób niesamodzielnych?

Usługa transportu okazjonalnego skierowana do osób niesamodzielnych realizowana jest na terenie całego kraju. Każdy transport wyceniamy indywidualnie – szczegółowe informacje możesz uzyskać, kontaktując się telefonicznie z naszym Krajowym Centrum Operacyjnym. Bezpłatna infolinia czynna jest przez całą dobę.

Szukasz bezpiecznego transportu na wydarzenie rodzinne dla osoby wymagającej stałego podłączenia do respiratora lub tlenoterapii? Zależy Ci na tym, aby nad jej stanem zdrowia przez cały czas czuwał zespół wykwalifikowanych medyków? Skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z usługi transportu okazjonalnego dla osób niesamodzielnych.