O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Informacja o programie

Ministerstwo Zdrowia wspólnie z Falck Medycyna oraz Fundacją „Nie widać po mnie” zrealizowały wspólnie „Program wsparcia psychologicznego kadry medycznej”, finansowanego przez Unię Europejską. Projekt zakończył się z dniem 14 grudnia 2024. Program zapewnił 15.000 w pełni bezpłatnych wizyt i konsultacji ze specjalistami z zakresu psychologii, psychologii klinicznej i psychoterapii na terenie całej Polski. Wizyty były dostępne dla każdego pracownika kadry medycznej oraz studentów studiów medycznych.

 

Materiały edukacyjne z zakresu wsparcia psychologicznego są dostępne do bezpłatnego pobrania, dla wszystkich zainteresowanych do czerwca 2024 na https://psychologdlamedyka.pl/

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.