O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Przychodnie - komunikat o sprzedaży

Falck Medycyna Sp. z o.o. informuję, że w dniu 31 stycznia 2019 r. doszło do podziału Spółki Falck Medycyna Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, poprzez przeniesienie części majątku, obejmującej m. in. składniki materialne i niematerialne wykorzystywane lub przeznaczone do świadczenia usług w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistycznej opieki zdrowotnej, medycyny pracy, rehabilitacji medycznej, programu profilaktyki zdrowotnej, świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych, na spółkę Falck Centra Medyczne spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie w trybie art. 529 § 1 pkt 4 k.s.h. (podział przez wydzielenie). Podział spółki, stosownie do przepisu art. 531 k.s.h., skutkował przejściem z mocy prawa na spółkę przejmującą praw i obowiązków spółki dzielonej w zakresie wskazanym powyżej. W związku z powyższym doszło do wstąpienia spółki Falck Centra Medyczne sp. z o.o. w prawa i obowiązki spółki Falck Medycyna sp. z o.o. Przedmiotowa sprawa dotyczy działalności Centrum Medycznego, które weszło w skład struktury organizacyjnej Falck Centra Medyczne Sp. z o.o.

 

W związku z powyższym, w celu uzyskania dokumentacji medycznej, koniecznym jest wystąpienie do podmiotu Falck Centra Medyczne Sp. z o.o., aktualnie (po zmianie nazwy) - PZU Zdrowie S. A. Oddział Centra Medyczne FCM w Warszawie, Rondo Daszyńskiego 4, 00-843 Warszawa

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.