O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Międzyszpitalny transport medyczny

Bezpieczny transport Pacjentów pomiędzy szpitalami

Zamawianie transportów

tel: 22 535 91 52
Zamów transport
Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Państwem w celu wykonania kwalifikacji medycznej Pacjenta do transportu i ustalenia pozostałych szczegółów.

Zespoły Transportu Medycznego​

Falck Medycyna jest dysponentem, zakontraktowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia, Zespołów Transportu Medycznego. ZTM realizuje świadczenia w przypadku konieczności przetransportowania Pacjenta między świadczeniodawcami realizującymi świadczenia gwarantowane z zakresu leczenia szpitalnego, w następujących stanach chorobowych:

​1) niewydolność oddechowa wymagająca sztucznej wentylacji; ​
2) niewydolność układu krążenia; ​
3) stany wymagające interwencji chirurgicznej i po zabiegach; ​
4) inne (np. drgawki).

Zespół Transportu Medycznego dysponuje wyposażonym ambulansem zgodnie z normą PN-EN 1789. W jego skład wchodzą co najmniej dwie osoby uprawnione do medycznych czynności ratunkowych. Dzięki nowoczesnym respiratorom transportowym, które posiadają ambulanse Falck Medycyna, jesteśmy w stanie prawidłowo zabezpieczyć Pacjenta w trakcie respiratoterapii.​

Realizacja niniejszych świadczeń obejmuje transport oraz udzielenie świadczeń opieki zdrowotnej przez Zespół Transportu Medycznego, w szczególności w przypadku konieczności: ​

1) niezwłocznego wykonania zabiegu u innego świadczeniodawcy; ​
2) zachowania ciągłości leczenia u innego świadczeniodawcy. ​

W przypadkach uzasadnionych medycznie, obowiązek zapewnienia opieki lekarskiej podczas transportu, spoczywa na podmiocie zlecającym transport. Transporty medyczne odbywają się ze szpitala do szpitala w systemie "z łóżka do łóżka"​.

Zlecenia transportu można dokonać poprzez wypełnienie formularza lub telefonicznie pod numerem: ​22 535 91 52.
Transport medyczny cennik

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.