Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Rehabilitacja w domu Pacjenta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, a także w trosce o ich dobro i komfort, wdrożyliśmy usługi rehabilitacji z dojazdem do domu Pacjenta na terenie Warszawy i powiatów przywarszawskich​. Jeśli potrzebują Państwo rehabilitacji po urazach, zapraszamy do kontaktu.
tel: 22 535 91 51
Zamów wizytę

Rehabilitacja dla kobiet ​

Oferujemy rehabilitację po cesarskim cięciu, podczas ciąży i połogu. Usługa rehabilitacji z dojazdem umożliwia komfortowe podejście do Pacjenta. Ciąża to wyjątkowy moment w życiu każdej kobiety. W tym czasie zachodzi wiele zmian w organizmie. Niedaleka perspektywa porodu i połogu stanowi dla organizmu nie lada wysiłek. Nasz wykwalifikowany zespół pomoże w przygotowaniu do porodu, jak i wspomoże w regeneracji po porodzie lub po cesarskim cięciu. ​

Rehabilitacja ortopedyczna​

Pakiet ortopedyczny skierowany jest do osób „przed” lub „po” zabiegach operacyjnych, z przewlekłymi bólami. Podczas wizyty domowej nasz wykwalifikowany zespół wykorzystuje nowoczesne i sprawdzone metody do oceny stanu klinicznego pacjenta oraz programowania postępowania terapeutycznego. Stawiamy nacisk na jak najszybszy powrót pacjenta do pełnej sprawności. Do naszych metod wykorzystujemy terapię manualną, terapię tkanek miękkich, PNF, FDM, kinesiotaping oraz funkcjonalny trening medyczny.

Rehabilitacja sportowa

Fizjoterapia sportowa jest niezbędnym uzupełnieniem procesu treningowego. Bardzo ważnym aspektem podczas uprawiania sportów jest prewencja. Fizjoterapia sportowa zajmuje się nie tylko skutkami kontuzji, ale w pierwszej kolejności przygotowaniem motorycznym. To pozwala na wzmocnienie organizmu, przyspiesza proces regeneracji powysiłkowej, dzięki czemu obniżamy szanse wystąpienia urazów.

Rehabilitacja dla seniorów​

Pakiet jest skierowany do osób w podeszłym wieku. Nasz zespół doskonale rozumie ograniczenia i problemy osób starszych wynikające z utrudnień związanych z poruszaniem się, wyjściem z domu. Oferujemy rehabilitację z dojazdem do pacjenta. Taka forma rehabilitacji jest niewątpliwie komfortowa i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Odpowiednio dobrany program rehabilitacyjny może powstrzymać rozwój chorób układu krążenia, usprawnić poruszanie się, pomóc zachować kondycję, jak i zredukować dolegliwości bólowe.

Zabiegi fizykalne​

Fizykoterapia (ultradźwięki, laseroterapia punktowa, jonoforeza, galwanizacja, prądy Traberta, prądy Tens, prądy diadynamiczne)​.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.