Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Imprezy masowe, plenerowe

Najbliższy okres to czas organizacji wielu imprez typu dni danej gminy czy dużych imprez firmowych, które z różnych powodów mogą wymagać zabezpieczenia medycznego. W przypadku imprez masowych taki obowiązek wynika wprost z przepisów ustawy. Falck Medycyna wie, jak przygotować i implementować wszystkie niezbędne procedury i zabezpieczenia, by w pełni realizować zapisy prawa w tym obszarze. Także imprezy firmowe z dużą liczbą uczestników warto zabezpieczyć medycznie, zwłaszcza jeśli planuje się gry i zabawy motywacyjne, które mogą skutkować powstaniem kontuzji czy urazów.  

Falck Medycyna dysponuje potwierdzonymi doświadczeniami w zakresie zabezpieczania dużych imprez masowych (typu EURO 2012, czy duże koncerty), ale także imprez o mniejszych rozmiarach, jeśli chodzi o liczbę uczestników i widzów. Niezależnie od miejsca ich organizacji.

Warto powierzyć nam tę odpowiedzialność, by móc się skoncentrować na innych elementach danego wydarzenia. Nasze zespoły składają się z doświadczonych i przeszkolonych ratowników oraz lekarzy, gotowych nieść skuteczną pomoc w najtrudniejszych sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Dysponujemy także nowoczesnymi ambulansami wyposażonymi we wszystkie wymagane urządzenia i leki.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta skontaktuj się z nami:

Krajowym Centrum Operacyjnym telefon 7/24 - 225359151

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.