Послуги

Щодня ми реагуємо на складні ситуації, з якими може зіткнутися кожен з нас.
Наші досвідчені співробітники надають ефективну допомогу тим, хто її терміново потребує. Завжди.

Кар'єра

Ми любимо свою роботу. Ми поділяємо переконання, що кожне людське життя та здоров'я є безцінним. Саме тому ми допомагаємо всім людям, коли вони цього потребують. Ми захищаємо здоров'я і життя. Це більше, ніж просто робота. Це служіння.
Новини

Imprezy masowe, plenerowe

Najbliższy okres to czas organizacji wielu imprez typu dni danej gminy czy dużych imprez firmowych, które z różnych powodów mogą wymagać zabezpieczenia medycznego. W przypadku imprez masowych taki obowiązek wynika wprost z przepisów ustawy. Falck Medycyna wie, jak przygotować i implementować wszystkie niezbędne procedury i zabezpieczenia, by w pełni realizować zapisy prawa w tym obszarze. Także imprezy firmowe z dużą liczbą uczestników warto zabezpieczyć medycznie, zwłaszcza jeśli planuje się gry i zabawy motywacyjne, które mogą skutkować powstaniem kontuzji czy urazów.  

Falck Medycyna dysponuje potwierdzonymi doświadczeniami w zakresie zabezpieczania dużych imprez masowych (typu EURO 2012, czy duże koncerty), ale także imprez o mniejszych rozmiarach, jeśli chodzi o liczbę uczestników i widzów. Niezależnie od miejsca ich organizacji.

Warto powierzyć nam tę odpowiedzialność, by móc się skoncentrować na innych elementach danego wydarzenia. Nasze zespoły składają się z doświadczonych i przeszkolonych ratowników oraz lekarzy, gotowych nieść skuteczną pomoc w najtrudniejszych sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Dysponujemy także nowoczesnymi ambulansami wyposażonymi we wszystkie wymagane urządzenia i leki.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta skontaktuj się z nami:

Krajowym Centrum Operacyjnym telefon 7/24 - 225359151