Career

We love our work. We are united by the belief that every human life and health is precious. That's why we help all people when they are in need. We protect health and life. This is more than just a job. It is a service.
News

Imprezy masowe, plenerowe

Najbliższy okres to czas organizacji wielu imprez typu dni danej gminy czy dużych imprez firmowych, które z różnych powodów mogą wymagać zabezpieczenia medycznego. W przypadku imprez masowych taki obowiązek wynika wprost z przepisów ustawy. Falck Medycyna wie, jak przygotować i implementować wszystkie niezbędne procedury i zabezpieczenia, by w pełni realizować zapisy prawa w tym obszarze. Także imprezy firmowe z dużą liczbą uczestników warto zabezpieczyć medycznie, zwłaszcza jeśli planuje się gry i zabawy motywacyjne, które mogą skutkować powstaniem kontuzji czy urazów.  

Falck Medycyna dysponuje potwierdzonymi doświadczeniami w zakresie zabezpieczania dużych imprez masowych (typu EURO 2012, czy duże koncerty), ale także imprez o mniejszych rozmiarach, jeśli chodzi o liczbę uczestników i widzów. Niezależnie od miejsca ich organizacji.

Warto powierzyć nam tę odpowiedzialność, by móc się skoncentrować na innych elementach danego wydarzenia. Nasze zespoły składają się z doświadczonych i przeszkolonych ratowników oraz lekarzy, gotowych nieść skuteczną pomoc w najtrudniejszych sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Dysponujemy także nowoczesnymi ambulansami wyposażonymi we wszystkie wymagane urządzenia i leki.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta skontaktuj się z nami:

Krajowym Centrum Operacyjnym telefon 7/24 - 225359151

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.