O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Medyczne zabezpieczenie imprez masowych to wyzwanie. Wiemy, jak mu sprostać.

Falck Medycyna ma ponad 12-letnie doświadczenie w zabezpieczaniu imprez masowych. Nasze zespoły to doświadczeni i wysoko kwalifikowani lekarze oraz ratownicy. Wiedzą jak sobie radzić w najtrudniejszych przypadkach. Falck Medycyna jest kompetentnym partnerem zapewniającym optymalne zabezpieczenie każdej imprezy masowej, za którą przejmujemy odpowiedzialność.
tel: 22 535 91 51
Zapytaj o ofertę

Oferta zabezpieczeń medycznych obejmuje:

Jesteśmy zaufanym partnerem Narodowego Funduszu Zdrowia i nasze wysoko wykwalifikowane Zespoły zapewniają następujące konfiguracje personelu przy zabezpieczaniu medycznym:

  • punkty pomocy medycznej (obsługiwane przez lekarzy i ratowników medycznych, wyposażone w sprzęt medyczny służący do ratowania życia, jak defibrylator i tlen, oraz środki opatrunkowe i podstawowe leki), zespoły wyjazdowe w standardzie S (lekarz i 2 ratowników medycznych);
  • zespoły wyjazdowe w standardzie P (2 ratowników medycznych);
  • patrole piesze wyposażone w plecaki R1;
  • pomoc koordynatora zabezpieczenia medycznego.

Czemu potrzebujesz tej usługi?

Będąc sprawdzonym partnerem dla podmiotów publicznych i prywatnych, nasze działania odpowiadają wprost na regulacje prawne.

Zgodnie z ustawą O bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U.Nr 106 poz. 680 z 1998 roku z późniejszymi zmianami), organizator każdej imprezy, gdzie szacunkowa liczba uczestników wynosi powyżej:

  • 1000 osób – dla imprez na wolnym powietrzu
  • 300 osób – dla imprez w obiektach zamkniętych,

zobowiązany jest zapewnić opiekę medyczną uczestnikom imprezy. Szczegóły reguluje rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 roku w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.