Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Transport w standardzie S

Doświadczeni lekarze, doświadczeni ratownicy, w pełni wyposażone ambulanse, gotowe 24 godziny na dobę.
Transport medyczny S

Zamawianie transportów

tel: 22 535 91 51
Zamów transport
Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Państwem w celu wykonania kwalifikacji medycznej Pacjenta do transportu i ustalenia pozostałych szczegółów.
Nasza oferta transportu w standardzie zespołu specjalistycznego zapewnia profesjonalną opiekę nad Pacjentem, nawet w najcięższym stanie. Opiekę nad Pacjentem sprawuje bezpośrednio lekarz wraz z ratownikami medycznymi.Dzięki nowoczesnym ambulansom z ponadstandardowym wyposażeniem oraz koordynacji Krajowego Centrum Operacyjnego, jesteśmy w stanie zapewnić opiekę Pacjentom wymagającym respiratora, nawet w transportach na dłuższe dystanse. Korzystamy ze wsparcia nowoczesnych narzędzi informatycznych, jakimi dysponujemy w Falck Medycyna.

Personel

Nasz personel to lekarze specjaliści medycyny ratunkowej, anestezjologii i intensywnej terapii, ratownicy medyczni, pielęgniarki i pielęgniarze z dużym doświadczeniem nabytym w pracy na OIOM, SOR-ach i w ratownictwie medycznym. ​ Stale podnosimy kompetencje całego naszego personelu, organizując dedykowane szkolenia. ​ Dzięki doświadczeniom, ciągłemu procesowi szkoleń i wartościom, które wyznajemy, zapewnimy najlepszą możliwą opiekę naszym Pacjentom. ​

​Flota ambulansów

Jednym z fundamentów kultury Falck Medycyna jest otwartość na technologiczne innowacje i rozwój. ​Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować najlepszą opiekę używając do tego najlepszego sprzętu. ​Nasze ambulanse mogą być elastycznie dostosowane do potrzeb Pacjentów w stanie niezagrażającym życiu, po najcięższe klinicznie przypadki, zapewniając opiekę na podobnym poziomie, jak Oddział Intensywnej Opieki Medycznej. ​

Opieka nad Pacjentem ​

Nasze usługi to pewność dla wszystkich Pacjentów, od momentu ich odebrania z placówki, którą opuszczają, do momentu przewiezienia Pacjenta do wskazanego celu. Nasze ambulanse są wyposażone w nowoczesne respiratory transportowe, gwarantujące bezpieczeństwo dla najciężej chorych Pacjentów w trakcie respiratoterapii.​ Krajowe Centrum Operacyjne zbierze wszystkie detale dotyczące transportu oraz potrzeb Pacjenta i skoordynuje wszystkie niezbędne działania, aby transport medyczny odbył się w sposób bezproblemowy i Pacjent bezpiecznie dotarł do miejsca docelowego. ​

Kluczowe cechy naszych działań ​

W Falck Medycyna nie tylko wypełniamy powszechnie obowiązujące standardy wynikające z przyjętych norm i zapisów. Przekraczamy je, by zapewnić najwyższy dostępny poziom usług. Kluczowe dla naszych działań jest to, że:

  • przekraczamy oczekiwania; ​
  • jesteśmy otwarci na technologie i innowacje; ​
  • analizujemy nasze poprzednie działania, aby eliminować zbędne działania w przyszłości; ​
  • realizujemy działania medyczne oparte na najnowszych wytycznych i rekomendacjach towarzystw naukowych. ​

EZOZ

W Falck Medycyna opracowaliśmy własny system informatyczny, który wspiera nasze działania od momentu przyjęcia zlecenia przez Krajowe Centrum Operacyjne, przez przekazanie zlecenia do zespołu realizującego i stałą koordynację, wsparcie, a także nadzór zespołu. Zespół działa na podobnej, mobilnej aplikacji, zainstalowanej na urządzeniu PDA, na którym odnotowuje wszystkie swoje działania oraz tworzy pełną elektroniczną dokumentację medyczną, zapisywaną w czasie rzeczywistym i dostępną w każdym momencie.”
Transport medyczny cennik