O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Szkolenia medyczne

Dzielimy się doświadczeniem. Uczymy ratować życie i zdrowie, unikać błędów.

Podjęcie decyzji o wyborze firmy prowadzącej szkolenie to nie tylko aspekty techniczne i handlowe. Kluczowe jest tutaj zaufanie. Nasze szkolenia to oczywiście kompendium najważniejszych technik i wiedzy, ale również przystępna forma i ciekawe zajęcia. Technologia szybko rozwija się również w naszym obszarze, dlatego sięgamy po innowacyjne i nowoczesne narzędzia.
tel 22 535 91 51
Zapytaj o szkolenie

Szkolenie BLS AED

4 godzinne szkolenie, które dostarcza niezbędna wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy medycznej. Tematyka kursu prowadzonego przez doświadczonych instruktorów pozwoli praktycznie wykorzystać wiedze tak w życiu prywatnym jaki i w pracy oraz pozwoli przezwyciężyć strach przed udzielaniem pierwszej pomocy.

Uczestnik po jego ukończeniu będzie potrafił rozpoznać zatrzymanie krążenia, prawidłowo wezwać pomoc oraz rozpocząć resuscytacje krążeniowo-oddechową.

W trakcie zajęć uczestnicy ćwiczą na nowoczesnych manekinach dostarczających informacji zwrotnych dla kursanta.

Kurs jest prowadzony zgodnie z rekomendacjami Europejskiej Rady Resuscytacji.

Cena kursu. 150 zł za osobę

Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy pozwala na uzyskanie tytułu ratownika zgodnie z art. 13 Ustawy z dnia 8 września 2006 r o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Pozytywne ukończenie kursu i uzyskanie tytułu ratownika pozwala uzyskać najwyższy poziom kompetencji z zakresu udzielania pierwszej pomocy, jaki jest dostępny dla osoby nie posiadającej wykształcenia medycznego.

Kurs to 66 godzin zajęć, z których aż 41 godzin to zajęcia praktyczne bazujące na realnych scenariuszach i prowadzone przez doświadczoną kadrę złożoną z lekarzy, psychologów i ratowników medycznych. Od kursanta nie jest wymagana wcześniejsze przygotowanie merytoryczne, a jedynie dobry stan zdrowia i pozytywne nastawienie.

Kurs jest organizowany na podstawie decyzji administracyjnej Wojewody mazowieckiego a jego ramowy program jest zgodny z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 19 marca 2007 w sprawie kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy.

W trakcie zajęć wykorzystywane są nowoczesne manekiny dające informacje zwrotną, środki pozoracji oraz wszystkie środki wynikające z zakresu uprawnień ratownika.

Warsztaty SpecRat

Autorskie warsztaty wyjazdowe dla lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek/pielęgniarzy, studentów ratownictwa opracowane ze szczególnym uwzględnieniem działania w warunkach zespołu wyjazdowego RTM i ZTM. Każda edycja warsztatów odbywa się w różnych częściach Polski, z uwzględnieniem pory roku czy też miejsca ich organizacji.

Warsztaty to zajęcia w dzień oraz w nocy trwające łącznie 24 godziny dydaktyczne, a ich tematyka uwzględnia wytyczne i rekomendacje towarzystw i organizacji naukowych.

Za udział w warsztatach ratownicy medyczni otrzymują 24 punkty edukacyjne.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.