Usługi

Codziennie reagujemy na trudne sytuacje, jakie mogą spotkać każdego z nas.
Nasi doświadczeni Pracownicy zapewniają skuteczną pomoc dla osób w pilnej potrzebie. Zawsze.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Pomoc dla Ukrainy

Dzięki wspólnym wysiłkom całej FRAIKIN Group i kooperacji z hiszpańskim oddziałem Fraikin przekazaliśmy w ramach darowizny 3 karetki, które wspomogą działania naszych ukraińskich przyjaciół i usprawnią funkcjonowanie szpitali na terenie Ukrainy. Nieocenione jest tutaj wsparcie naszego Klienta Falck Medycyna, który sfinansował zakup niezbędnych środków medycznych.

My jako Fraikin Polska również dołożyliśmy swoją cegiełkę i dzięki zbiórce zorganizowanej przez naszych pracowników zakupiliśmy potrzebne leki. Takie inicjatywy w obecnej sytuacji są niezwykle ważne nie tylko z powodu toczącej się walki, uświadamiają nam, jak wielu dobrodusznych ludzi nas otacza i dają dodatkowy zastrzyk mobilizacji w czynieniu jeszcze większego dobra! ☺️ Dziękujemy WSZYSTKIM zaangażowanym w tę akcję ludziom i doceniamy wkład, jaki w ten projekt wnieśliście! 💙💛

https://www.facebook.com/fraikinPL