Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Pomagamy Ukrainie - 30 ambulansów właśnie trafiło do Polski

🚑🚑🚑Wspólnie z naszymi duńskimi kolegami i koleżankami przekazujemy 30 w pełni wyposażonych ambulansów na Ukrainę. 🚑🚑🚑"Falck przekazuje 30 karetek na Ukrainę i kraje sąsiednie, gdzie karetki będą częścią lokalnych służb ratunkowych i obsługi rannych obywateli Ukrainy i uchodźców.

W piątek 60 strażaków-ochotników, ratowników pogotowia ratunkowego z Falck zawiezie karetki do Polski, gdzie zostaną przekazane lokalnym służbom ratowniczym.Po nawiązaniu bliskiego dialogu z duńskimi służbami ratunkowymi, Falck zdecydował się przekazać 30 karetek, aby pomóc rannym w strefie działań wojennych i niespokojnych obszarach w Ukrainie i wokół niej. Przewiduje się, że kolumna ambulansów wyjedzie z Danii w piątek 4 marca, a do Polski przyjazd przewidziany jest w nocy w piątek lub wczesnym sobotni poranek. 60 wolontariuszy z organizacji przeciwpożarowej, pogotowia ratunkowego i pomocy Falck przewiezie karetki z Danii do Lublina w południowo-wschodniej Polsce.

Większość karetek zostanie tu przekazana władzom lokalnym, a pracownicy Falck z Polski zapewniają, że siedem karetek zostanie przetransportowanych dalej do Mołdawii, gdzie będą częścią lokalnych służb ratunkowych.

„Jesteśmy świadkami okropnej sytuacji w Ukrainie i chcemy pomagać tam, gdzie możemy. Dlatego Falck zdecydował się przekazać służbom ratunkowym w Ukrainie i w jej okolicach 30 karetek, aby miały sprzęt potrzebny do opieki nad rannymi "Jestem przytłoczony i wdzięczny za poświęcenie naszych pracowników. Ponad 500 kolegów zgłosiło się na ochotnika do kierowania karetkami do Polski. To zaangażowanie robi na mnie głębokie wrażenie", mówi CEO Jakob Riis."

Dziś rano 30 ambulansów dotarło do Polski. Kontynuujemy przygotowania do przekazania naszym kolegom i koleżankom z Ukrainy i Mołdawii.

https://www.facebook.com/Falck.Medycyna

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.