Usługi

Codziennie reagujemy na trudne sytuacje, jakie mogą spotkać każdego z nas.
Nasi doświadczeni Pracownicy zapewniają skuteczną pomoc dla osób w pilnej potrzebie. Zawsze.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Konwój Polskich Serc na pomoc Ukrainie

Obwodowy Szpital Dziecięcy w Równem to kolejny podmiot, który otrzymał od Grupy Falck w pełni wyposażoną karetką.

Właśnie dojechała do celu. Wspólnie z Omenaa Mensah i @Rafał Brzóska zorganizowaliśmy Konwój Polskich Serc. Pojechał bezpośrednio do Dziecięcego Szpitala Obwodowego w Równem.

Gdy zapytaliśmy co potrzebne jest aktualnie w szpitalu, usłyszeliśmy WSZYSTKO! – mówi Omenaa Mensah założycielka i prezeska Omenaa Foundation – Dlatego niemalże natychmiast zaczęliśmy organizację konwoju z pomocą humanitarną. Oprócz produktów pierwszej potrzeby zapakowaliśmy także podarunki dla pacjentów szpitala, które pozyskaliśmy od partnerów fundacji m.in. szumiące misie dla najmłodszych, grzechotki, gryzaki, smoczki, butelki, zabawki sensoryczne dla niemowlaków, tysiące kredek Bambino, klocki Lego, lalki Barbie. Mamy z mężem nadzieję, że dzięki temu choć na chwilę pojawi się na buźkach dzieci uśmiech.”

W 5 tirach zmieściły się artykuły o wadze 100 ton! Falck zajmuje się ratowaniem życia i zdrowia od ponad 100 lat. Wiem, jak ważnym i niezbędnym narzędziem w tej działalności są ambulanse. Dlatego właśnie grupa Falck przekazała w ostatnich tygodniach łącznie 30 karetek, w ramach pomocy walczącej Ukrainie. 18 z nich pojechało bezpośrednio do Kijowa. 7 wspiera ratowaniem życia i zdrowia obywateli Ukrainy na terenie Mołdawii. 4 pomagają nieść pomoc w okolicach Lwowa.

Cieszę się, że ta trzydziesta karetka została skierowana dzięki współpracy z Omenaa Foundation , do szpitala w Równem. Warto podkreślić, że jest to szpital dziecięcy. W kraju ogarniętym wojną ludzie wciąż umierają na zawały serca, udary czy inne schorzenia. I to właśnie dla nich nasz ambulans będzie realną pomocą – mówi Katarzyna Czajka, Prezes Falck Medycyna.

#KonwójPolskichSerc #PomocUkrainie #OmenaaFoundation #InPost #FalckPoland #Falck #FalckFriends