Послуги

Щодня ми реагуємо на складні ситуації, з якими може зіткнутися кожен з нас.
Наші досвідчені співробітники надають ефективну допомогу тим, хто її терміново потребує. Завжди.

Кар'єра

Ми любимо свою роботу. Ми поділяємо переконання, що кожне людське життя та здоров'я є безцінним. Саме тому ми допомагаємо всім людям, коли вони цього потребують. Ми захищаємо здоров'я і життя. Це більше, ніж просто робота. Це служіння.
Новини

Konwój Polskich Serc na pomoc Ukrainie

Obwodowy Szpital Dziecięcy w Równem to kolejny podmiot, który otrzymał od Grupy Falck w pełni wyposażoną karetką.

Właśnie dojechała do celu. Wspólnie z Omenaa Mensah i @Rafał Brzóska zorganizowaliśmy Konwój Polskich Serc. Pojechał bezpośrednio do Dziecięcego Szpitala Obwodowego w Równem.

Gdy zapytaliśmy co potrzebne jest aktualnie w szpitalu, usłyszeliśmy WSZYSTKO! – mówi Omenaa Mensah założycielka i prezeska Omenaa Foundation – Dlatego niemalże natychmiast zaczęliśmy organizację konwoju z pomocą humanitarną. Oprócz produktów pierwszej potrzeby zapakowaliśmy także podarunki dla pacjentów szpitala, które pozyskaliśmy od partnerów fundacji m.in. szumiące misie dla najmłodszych, grzechotki, gryzaki, smoczki, butelki, zabawki sensoryczne dla niemowlaków, tysiące kredek Bambino, klocki Lego, lalki Barbie. Mamy z mężem nadzieję, że dzięki temu choć na chwilę pojawi się na buźkach dzieci uśmiech.”

W 5 tirach zmieściły się artykuły o wadze 100 ton! Falck zajmuje się ratowaniem życia i zdrowia od ponad 100 lat. Wiem, jak ważnym i niezbędnym narzędziem w tej działalności są ambulanse. Dlatego właśnie grupa Falck przekazała w ostatnich tygodniach łącznie 30 karetek, w ramach pomocy walczącej Ukrainie. 18 z nich pojechało bezpośrednio do Kijowa. 7 wspiera ratowaniem życia i zdrowia obywateli Ukrainy na terenie Mołdawii. 4 pomagają nieść pomoc w okolicach Lwowa.

Cieszę się, że ta trzydziesta karetka została skierowana dzięki współpracy z Omenaa Foundation , do szpitala w Równem. Warto podkreślić, że jest to szpital dziecięcy. W kraju ogarniętym wojną ludzie wciąż umierają na zawały serca, udary czy inne schorzenia. I to właśnie dla nich nasz ambulans będzie realną pomocą – mówi Katarzyna Czajka, Prezes Falck Medycyna.

#KonwójPolskichSerc #PomocUkrainie #OmenaaFoundation #InPost #FalckPoland #Falck #FalckFriends

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.