O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Kolejnych 5 nowych ambulansów

5 nowych ambulansów zostało odebranych z firmy AMZ - Kutno. Jest to kolejna i zarazem ostatnia partia odebranych ambulansów w tym roku.

Co cechuje i wyróżnia nowe ambulanse na tle innych? Automatyczny system dezynfekcji!

Podróż karetką ratuje życie. Ale każdy pacjent, może być zagrożeniem dla kolejnych, szczególnie w dobie narastania antybiotykooporności🦠. Dlatego niezmiernie ważne jest skuteczne przerywanie transmisji, najlepiej skutecznym i bezpiecznym systemem dezynfekcji przez zamgławianie💨. Game changer w dezynfekcji: SURFER (BMAsept surf&air) skuteczny i ekstremalnie bezpieczny.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego reportażu z @winter_michal - National Coordinator of Medical Services w Falck Medycyna.O nowych, kolejnych 5 karetkach pogotowia z AMZ-KUTNO i dezynfekcji zamgławianiem urządzeniem powstałym we współpracy @jfc_polska z Biomedaqua.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.