O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Dodatki "covidowe"

Liczba zakażeń podczas czwartej fali cały czas rośnie‼️

Wpływa to na zwiększenie natężenia pracy ratowników medycznych i ich zmęczenie. W związku z tym wiele organizacji ratowników medycznych domaga się wprowadzenia dodatków covidowych dla całej grupy zawodowej.

Do postulatów dołączyła się także Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych

Niestety, na razie Ministerstwo Zdrowia nie zgadza się na postulaty organizacji.Nowe zasady wypłacania dodatków covidowych obowiązują od początku listopada. Resort zdrowia nie przewiduje na razie ich zmian. Więcej na ten temat przeczytacie w materiale Rynek Zdrowia

👉https://bit.ly/3ltVOJw.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.