O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Badania laboratoryjne

W trosce o wygodę i komfort naszych Pacjentów uruchomiliśmy usługę badania laboratoryjne z pobraniem krwi w dogodnych dla Ciebie warunkach. Wykwalifikowany personel przyjedzie pod wskazany adres – pobranie krwi możemy przeprowadzić zarówno w domu, jak i w siedzibie firmy.
Badania laboratoryjne

Mobilny punkt pobrań – zamów badania laboratoryjne w domu

Natłok codziennych obowiązków sprawia, że wciąż odkładasz wykonanie badań profilaktycznych? Nie masz czasu, aby dojechać do stacjonarnego punktu pobrań? Stan Twojego zdrowia lub zdrowia Twoich bliskich nie pozwala na transport?

Sprawdź naszą ofertę – badania laboratoryjne z dojazdem do domu. Postaw na wygodę i oszczędź czas. Umów się na domowe pobranie krwi w dogodnym dla Ciebie terminie.

Komfort

Nie trać czasu na dojazd do stacjonarnego punktu pobrań. Nie czekaj na czczo w długich kolejkach. Dostosuj porę i termin do swoich potrzeb. Wystarczy zaledwie kilka minut, aby w domowej atmosferze pobrać materiał do badania.

Kompleksowa pomoc i wsparcie

Nie jesteś pewny, które badania diagnostyczne wykonać? Skorzystaj ze wsparcia naszych specjalistów. Wykwalifikowany personel przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad i zarekomenduje badania dostosowane do Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo

Pobrana próbka jest prawidłowo zabezpieczona i niezwłocznie przetransportowana do laboratorium. Masz pewność, że cała procedura przebiegnie z zachowaniem najwyższych standardów.

Wygoda i transparentność

Przekonaj się, że zamawianie pobrania krwi w domu do badań laboratoryjnych jest proste i wygodne. Wystarczy, że wybierzesz z checklisty interesujące Cię badania i przejdziesz do podsumowania. Wskaż miejsce, do którego mamy przyjechać i określ preferowany termin wykonania badań laboratoryjnych.

Badania laboratoryjne w domu Pacjenta wykonujemy na terenie województwa mazowieckiego.

Już dziś zadbaj o swoje zdrowie. Wybierz z checklisty pozycje, które Cię interesują i wykonaj badania laboratoryjne. Nasz zespół przyjedzie pod wskazany adres i pobierze od Ciebie próbkę. Bez kolejek. Bez stresu. W domowej atmosferze i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.