Usługi

Codziennie reagujemy na trudne sytuacje, jakie mogą spotkać każdego z nas.
Nasi doświadczeni Pracownicy zapewniają skuteczną pomoc dla osób w pilnej potrzebie. Zawsze.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Falck Medycyna w walce przeciwko COVID-19

Covid 19. Potrzebujesz wyniku testu? Zapraszamy!

Jeśli potrzebujesz wyniku badania COVID19, zapraszamy do punktu Falck Medycyna działającego codziennie w godz. 10.00-15.00, zlokalizowanego w Warszawie, na bocznym parkingu przy Blue City, al. Jerozolimskie 179.

Każdy z nas potrzebuje pewności, że w czasie kolejnej fali COVID ten wirus nas nie dosięgnął. Jedynym sposobem jest test. 

Falck Medycyna oferuje usługę dla mieszkańców Warszawy. Nasz punkt wymazowy COVID-19 zlokalizowany jest na parkingu CH Blue City, od strony Alej Jerozolimskich. Działa codziennie w godzinach 10.00- 15.00. Dysponujemy zarówno testami antygenowymi, jak i pobieramy wymazy do badań RT-PCR. Usługa jest dostępna dla wszystkich osób zainteresowanych, bez konieczności posiadania skierowania lekarskiego. 

Jeśli mieszkasz w innym województwie, na terenie województw: pomorskiego, kujawsko – pomorskiego, wielkopolskiego, Dolnośląskiego, zachodnio-pomorskiego, opolskiego, łódzkiego, lubuskiego, mazowieckiego oraz podlaskiego Falck Medycyna oferuje usługę, która stanowi kompleksowe rozwiązanie problemu badania COVID-19 dla pracodawców, zarządców budynków, czy właścicieli hoteli przeprowadzonych w miejscu ich działalności. Nasz zespół testujący przyjedzie pod wskazany adres, w uzgodnionym terminie. Z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych, wykonamy badanie na obecność COVID wśród wskazanych osób. Minimalna jednorazowa ilość badanych osób to 50. Dostępne metody badania to szybkie testy antygenowe na miejscu lub wymazy RT-PCR wraz z przesłaniem do autoryzowanego laboratorium. Zainteresowane podmioty prosimy o kontakt z Działem Handlowym