Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Nagroda uznania Falck w Polsce!!

Z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić, że mamy kolejnego laureata globalnej, kwartalnej Nagrody Uznania Falck w Polsce! Nagrodzony został Pan Daniel Pochranowicz, Kierownik Działu Kadr i Płac w Gdańsku, wieloletni pracownik Falck i zapewne doskonale Państwu znany. 😊 Daniel to kopalnia wiedzy i człowiek, który chętnie tą wiedzą się dzieli. W opinii jego najbliższych współpracowników to świetny kolega, oaza spokoju i opanowania, a także prawdziwa „złota rączka”. Po prostu nie ma dla niego rzeczy niemożliwych! 😊 Cieszymy się, że mamy tak wartościowego i oddanego członka naszego zespołu!Serdecznie gratulujemy Panu Danielowi i życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji z pracy w Falck!🥇

Ponadto serdecznie gratulujemy pozostałym osobom nominowanym we wcześniejszych kwartałach 2021r.:

👉Pani Marzenie Piekarskiej, Kierowniczce Krajowego Centrum Operacyjnego z regionu centralnego (II kwartał);

👉Pani Mirze Łukasik, Specjalistce ds. Personalno-Administracyjnych z regionu łódzkiego (II kwartał);

👉Pani Małgorzacie Mikuła, Specjalistce ds. Rozliczeń i Administracji z regionu opolskiego (III kwartał),

👉Panu Patrykowi Bylickiemu, Specjaliście ds. Logistyki i Transportu z regionu opolskiego (III kwartał),

👉Panu Karolowi Frątczakowi, Specjaliście ds. Logistyki i Transportu z regionu łódzkiego, który był nominowany do Nagrody w IV kwartale.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.