Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.

Miedzynarodowy transport medyczny

Wiemy, jak bezpiecznie przetransportować pacjenta, także w stanie zagrożenia życia. Z każdego miejsca na ziemi. Zawsze.

Zamawianie transportów

tel: 22 535 91 51
Zamów transport
Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Państwem w celu wykonania kwalifikacji medycznej Pacjenta do transportu i ustalenia pozostałych szczegółów.
Nasza oferta transportów międzynarodowych zapewnia profesjonalną opiekę nad Pacjentem, nawet w najcięższym stanie, niezależnie od miejsca do którego lub z którego trzeba go dowieźć. W zależności od stanu Pacjenta, opiekę nad nim sprawuje lekarz lub zespół złożony z ratowników medycznych. Dzięki nowoczesnym ambulansom z ponadstandardowym wyposażeniem, koordynacji Krajowego Centrum Operacyjnego i naszym partnerom zagranicznym, opiekę Pacjentom wymagającym respiratora, nawet w najdalszych transportach. Poprzez współpracę z międzynarodowymi strukturami Falck, który świadczy usługi transporty Pacjentów na terenie całego świata, zapewniamy wysoki poziom oraz najwyższą jakość świadczeń. Wszystko to wsparte jest przez nowoczesne informatyczne narzędzia, jakimi dysponujemy w Falck Medycyna.

Personel

Nasz personel to lekarze specjaliści medycyny ratunkowej, anestezjologii i intensywnej terapii, ratownicy medyczni, pielęgniarki i pielęgniarze z dużym doświadczeniem nabytym w pracy na OIOM, SOR-ach i w ratownictwie medycznym. ​ Stale podnosimy kompetencje naszego personelu organizując dedykowane szkolenia. ​ Dzięki doświadczeniom, ciągłemu procesowi szkoleń i wartościom, które wyznajemy, zapewniamy najlepszą możliwą opiekę naszym Pacjentom.

​Flota ambulansów

Jednym z fundamentów kultury Falck Medycyna jest otwartość na technologiczne innowacje i rozwój. ​ Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować najlepszą opiekę używając do tego najlepszego sprzętu. ​ Nasze ambulanse mogą być elastycznie dostosowane do potrzeb Pacjentów w stanie niezagrażającym życiu, po najcięższe klinicznie przypadki, zapewniając poziom opieki na podobnym poziomie, jak Oddział Intensywnej Opieki Medycznej. ​

Opieka nad Pacjentem ​

Nasze usługi to pewność dla wszystkich Pacjentów, od momentu odebrania ich z placówki, którą opuszczają, do dojazdu do celu. Krajowe Centrum Operacyjne zbierze wszystkie detale dotyczące transportu oraz potrzeb Pacjenta i skoordynuje wszystkie niezbędne działania, aby transport odbył się w sposób bezproblemowy i Pacjent dotarł bezpiecznie do miejsca docelowego. ​

Kluczowe cechy naszych działań ​

W Falck Medycyna nie tylko wypełniamy powszechnie obowiązujące standardy wynikające z przyjętych norm i zapisów. Przekraczamy je, by zapewnić najwyższy dostępny poziom usług. Kluczowe dla naszych działań jest to, że: ​
  • przekraczamy oczekiwania;​
  • jesteśmy otwarci na technologie i innowacje;
  • analizujemy nasze poprzednie działania, aby eliminować zbędne działania w przyszłości​;
  • realizujemy działania medyczne oparte na najnowszych wytycznych i rekomendacjach towarzystw naukowych.

EZOZ

W Falck Medycyna opracowaliśmy własny system informatyczny, który wspiera nasze działania od momentu przyjęcia zlecenia przez Krajowe Centrum Operacyjne, przez przekazanie zlecenia do zespołu realizującego i stałą koordynację, wsparcie, a także nadzór zespołu. Zespół działa na podobnej, mobilnej aplikacji, zainstalowanej na urządzeniu PDA, na którym odnotowuje wszystkie swoje działania oraz tworzy pełną elektroniczną dokumentację medyczną, zapisywaną w czasie rzeczywistym i dostępną w każdym momencie.
Transport medyczny cennik

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.