Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Falck Medycyna Partnerem Strategicznym

Nowy rok z nowym wyzwaniem ❗
Od 1 stycznia zostaliśmy Partnerem Strategicznym Krajowa Izba Domów Opieki Polish Chamber of Long Term Care Facilities 🏥

Dziękujemy za zaufanie 🤝🏻

🟢 Współpraca z Krajową Izbą Domów Opieki Polish Chamber of Long Term Care Facilities będzie obejmować m.in.:
👉🏻 wykonywanie transportów medycznych na rzecz podopiecznych placówek opieki długoterminowej;
👉🏻 wykonywanie szkoleń dla członów Izby z zakresu pierwszej pomocy oraz używania aparatów AED;
👉🏻 wykonywanie innych świadczeń zdrowotnych, w tym w ramach POZ i koordynowanej opieki zdrowotnej na rzecz podopiecznych placówek całodobowej opieki 👍🏻

Witamy w gronie partnerów!😊 #RazemMożemyWięcej

Krajowa Izba Domów Opieki Polish Chamber of Long Term Care Facilities to pierwsza w Polsce inicjatywa służąca szeroko pojętej integracji środowiska instytucjonalnej opieki senioralnej, mająca na celu udzielanie holistycznie pojętego wsparcia placówkom opiekuńczym działającym w obszarze opieki nad osobami starszymi. Współpraca oraz członkostwo w Izbie umożliwia skorzystanie z zalet profesjonalnie przygotowanych, skoordynowanych form pomocy, gwarantujących komfort i poczucie bezpieczeństwa w realizowaniu zadań opiekuńczych. Izba stanowi także platformę do wzajemnej wymiany uwag i doświadczeń. Powołanie Krajowej Izby Domów Opieki KIDO ,to efekt bezpośrednich spotkań i konsultacji z właścicielami oraz kierownictwem placówek opiekuńczych.

#Współpraca#PartnerStrategiczny#RazemMożemyWięcej#BezpiecznySenior#DomySeniora#PlacówkiOpiekiDługoterminowej

https://www.linkedin.com/company/krajowa-izba-domow-opieki/

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.