Career

We love our work. We are united by the belief that every human life and health is precious. That's why we help all people when they are in need. We protect health and life. This is more than just a job. It is a service.

DETOKS ALKOHOLOWY WARSZAWA 
W DOMU PACJENTA – WLEWY KROPLOWE

DETOKS ALKOHOLOWY W DOMU PACJENTA – CO TO JEST?

Detoks alkoholowy to inaczej odtrucie alkoholowe, czyli zabieg polegający na podaniu płynów infuzyjnych i leków, dobranych indywidualnie według potrzeb pacjenta.

Celem zabiegu jest złagodzenie skutków ciągu alkoholowego i zniesienie uciążliwych objawów alkoholowego zespołu abstynencyjnego. Pomaga zwalczyć ból głowy, nudności, bezsenność, drżenie i wymioty.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z DETOKSU ALKOHOLOWEGO W DOMU PACJENTA?

Nasze kroplówki są dla osób, które chcą szybko zwalczyć objawy nadużycia alkoholu. Zabieg odtruwa organizm z alkoholu i pomaga szybko oczyścić się z toksyn pochodzących z alkoholu etylowego. Ponadto kroplówka zapewnia potrzebne nawodnienie i uzupełnia niezbędne braki płynów i związków mineralnych.

Po dożylnym podaniu utraconych substancji po przedawkowaniu alkoholu, nasi pacjenci szybko „stają na nogi” i odczuwają istotną ulgę po nadużyciu, przez co szybko mogą wrócić do swoich codziennych zajęć.

CZY DETOKS ALKOHOLOWY W WARSZAWIE W DOMU PACJENTA JEST BEZPIECZNY?

Wszystkie procedury są bezpieczne i skuteczne, przeprowadzane przez doświadczony personel medyczny.

Zabieg poprzedzamy dokładną oceną stanu zdrowia i historią medyczną. Na tej podstawie, nasz personel medyczny opracowuje spersonalizowany plan regeneracji, zawierający specjalnie dobrane składniki wlewu.

W trakcie wlewu nad całością procedury czuwa wykwalifikowany personel medyczny.

DETOKS ALKOHOLOWY – JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Po przyjęciu zgłoszenia nasz personel medyczny dojeżdża do domu pacjenta nieoznakowanym autem. Pierwszym krokiem detoksu alkoholowego jest wywiad medyczny, który wyklucza ewentualne przeciwwskazania i kwalifikuje do zabiegu, w zależności od potrzeb danego pacjenta.

Po zebranym wywiadzie i kwalifikacji pacjenta personel medyczny aplikuje dożylnie odpowiedni zestaw witamin i składników mineralnych. Indywidualnie dobrana kroplówka oczyści organizm z toksyn i uzupełni ewentualne niedobory i tym samym, istotnie złagodzi objawy nadużycia alkoholu.

ILE KOSZTUJE DETOKS ALKOHOLOWY?
Oferujemy detoks alkoholowy w Warszawie w bardzo atrakcyjnych cenach
Koszt jednego zabiegu zależy od składu, a przystępne ceny zaczynają się już od 1000 zł wraz z dojazdem do domu pacjenta. Poza granicami administracyjnymi Warszawy cena za każdy kilometr wynosi dodatkowo 6 zł.
Już od1000

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.