Wykonaj test na COVID 19
Sprawdź

Usługi

Codziennie reagujemy na trudne sytuacje, jakie mogą spotkać każdego z nas.
Nasi doświadczeni Pracownicy zapewniają skuteczną pomoc dla osób w pilnej potrzebie. Zawsze.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
oferta pracy falck medycyna

Lekarz - wizyty domowe

Falck transport medyczny

Falck jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego na świecie oraz istotnym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych.

W związku z rozwojem firmy w zakresie świadczenia usług wizyt domowych u pacjentów dorosłych i dzieci, na terenie Warszawy poszukujemy LEKARZY spełniających poniższe wymagania:

  • Dyplom ukończenia studiów na wydziale lekarskim,
  • Ważne prawo wykonywania zawodu lekarza,
  • Rozpoczęte szkolenie specjalizacyjne lub specjalizacja w następujących dziedzinach medycyny: m.in.
  • Choroby wewnętrzne, Pediatria, Medycyna rodzinna.

Wymiar czasu pracy:

Do ustalenia.

Rodzaj umowy:

umowa zlecenie lub kontrakt.

Oferujemy:

Przyjazne środowisko pracy, kulturę organizacyjną opartą na wartościach i relacjach,
Stabilność i elastyczność zatrudnienia, elastyczny czas pracy,
Abonament medyczny oraz kartę sportową z dostępem w całej Polsce.

Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt pod numerem: 691 897 811 lub przesłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

Składając aplikację na niniejsze ogłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe przekazane nam za pośrednictwem portalu rekrutacyjnego przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Falck Medycyna Sp. z o.o. 

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie: Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy.

Zostaw nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą

Załącz swoje CV - format pliku: pdf

Warszawa kup abonament
Sprawdź