Про компанію

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Новини

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Пропозиція

Щодня ми реагуємо на складні ситуації, з якими може зіткнутися кожен з нас.
Наші досвідчені співробітники надають ефективну допомогу тим, хто її терміново потребує. Завжди.

Кар'єра

Ми любимо свою роботу. Ми поділяємо переконання, що кожне людське життя та здоров'я є безцінним. Саме тому ми допомагаємо всім людям, коли вони цього потребують. Ми захищаємо здоров'я і життя. Це більше, ніж просто робота. Це служіння.
Новини

Pakiety ubezpieczeniowe coraz bardziej popularne

Polska Izba Ubezpieczeń informuje, że na koniec pierwszego kwartału 2023 r. liczba osób posiadających prywatne ubezpieczenie zdrowotne zwiększyła się do 4,3 mln, czyli o 12,5 proc. w porównaniu z poprzednim rokiem. W pierwszych trzech miesiącach tego roku Polacy wydali na polisy zdrowotne aż 454,4 mln zł. To znaczący wzrost liczby ubezpieczonych liczony rok do roku. Dzieje się tak, mimo iż polisy konkurują z rosnącymi kosztami życia wywołanymi skokowo rosnącą inflacją. Ubezpieczyciele oferują pakiety usług, w których ceny są niższe niż kupowane każdy osobno. Zwłaszcza w przypadku ubezpieczeń grupowych oferty są korzystniejsze niż te dostępne na rynku. 

Niemałe znaczenie ma polityka wynagrodzeń oraz świadczeń dodatkowych stosowana w wielu firmach. Pakiet ubezpieczeniowy z ofertą zdrowotną traktowana jest jako podstawowy składnik tzw. benefitów, czyli świadczeń dodatkowych oferowanych przez pracodawcę swoim pracownikom, by zachęcić ich do podjęcia danej pracy lub pozostania u danego pracodawcy. Pakiety ubezpieczeniowe pozwalają skorzystać z pomocy specjalistów, do których jest utrudniony dostęp, zwłaszcza w niektórych częściach Polski, np. psychologów. 

Dlatego, warto skorzystać z oferty Falck Medycyna, która obok gwarantowanej pomocy lekarsko-pielęgniarskiej daje możliwość skorzystania z oferty psychologów. Także on-linę, co eliminuje konieczność przemieszczania się. Dodatkowo jako jedyni dysponujemy oferta programu umożliwiającego trening terapeutyczny zapewniający poprawę kondycji mięśniowej i kręgosłupa, kontrolowany przez sztuczną inteligencję. Oczywiście, wsparty konsultacjami doświadczonych terapeutów i trenerów. Zapraszamy do kontaktu z Falck Medycyna w celu przedstawienia szczegółów. 

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.