Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Pakiety ubezpieczeniowe coraz bardziej popularne

Polska Izba Ubezpieczeń informuje, że na koniec pierwszego kwartału 2023 r. liczba osób posiadających prywatne ubezpieczenie zdrowotne zwiększyła się do 4,3 mln, czyli o 12,5 proc. w porównaniu z poprzednim rokiem. W pierwszych trzech miesiącach tego roku Polacy wydali na polisy zdrowotne aż 454,4 mln zł. To znaczący wzrost liczby ubezpieczonych liczony rok do roku. Dzieje się tak, mimo iż polisy konkurują z rosnącymi kosztami życia wywołanymi skokowo rosnącą inflacją. Ubezpieczyciele oferują pakiety usług, w których ceny są niższe niż kupowane każdy osobno. Zwłaszcza w przypadku ubezpieczeń grupowych oferty są korzystniejsze niż te dostępne na rynku. 

Niemałe znaczenie ma polityka wynagrodzeń oraz świadczeń dodatkowych stosowana w wielu firmach. Pakiet ubezpieczeniowy z ofertą zdrowotną traktowana jest jako podstawowy składnik tzw. benefitów, czyli świadczeń dodatkowych oferowanych przez pracodawcę swoim pracownikom, by zachęcić ich do podjęcia danej pracy lub pozostania u danego pracodawcy. Pakiety ubezpieczeniowe pozwalają skorzystać z pomocy specjalistów, do których jest utrudniony dostęp, zwłaszcza w niektórych częściach Polski, np. psychologów. 

Dlatego, warto skorzystać z oferty Falck Medycyna, która obok gwarantowanej pomocy lekarsko-pielęgniarskiej daje możliwość skorzystania z oferty psychologów. Także on-linę, co eliminuje konieczność przemieszczania się. Dodatkowo jako jedyni dysponujemy oferta programu umożliwiającego trening terapeutyczny zapewniający poprawę kondycji mięśniowej i kręgosłupa, kontrolowany przez sztuczną inteligencję. Oczywiście, wsparty konsultacjami doświadczonych terapeutów i trenerów. Zapraszamy do kontaktu z Falck Medycyna w celu przedstawienia szczegółów.