Про компанію

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Новини

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Пропозиція

Щодня ми реагуємо на складні ситуації, з якими може зіткнутися кожен з нас.
Наші досвідчені співробітники надають ефективну допомогу тим, хто її терміново потребує. Завжди.

Кар'єра

Ми любимо свою роботу. Ми поділяємо переконання, що кожне людське життя та здоров'я є безцінним. Саме тому ми допомагаємо всім людям, коли вони цього потребують. Ми захищаємо здоров'я і життя. Це більше, ніж просто робота. Це служіння.

Pogotowie dla Domów Pomocy Społecznej

Oferujemy kompleksową usługę abonamentową, skierowaną do Domów Pomocy Społecznej oraz innych instytucji sprawujących opiekę nad osobami dorosłymi. Popraw komfort pensjonariuszy i zadbaj o najwyższy standard świadczonej opieki dzięki wsparciu wykwalifikowanego zespołu medycznego Falck.

Na czym polega usługa?

Zakres działań prowadzonych w ramach umowy abonamentowej dostosowany jest do potrzeb i wymagań konkretnej placówki. Na podstawie informacji przekazanych przez osobę prowadzącą DPS lub inną instytucję świadczącą usługi opiekuńcze dla osób dorosłych przygotowujemy indywidualną ofertę. Umowa zawierana jest na okres minimum jednego roku.

Co wchodzi w zakres pakietów?

W ramach wykupionego pakietu abonamentowego, do placówki przyjeżdża nowocześnie wyposażona karetka – częstotliwość wizyt i ich czas ustalany jest indywidualnie. Pakiet może obejmować np. 1 przyjazd karetki w tygodniu na 6 godzin – w tym czasie realizowane są usługi odpowiadające bieżącym potrzebom pacjentów.

Jak wygląda usługa?

Cały przekrój możliwości ambulansu – osoba koordynująca otrzymuje checklistę czynności medycznych wraz z przewidywanym czasem wykonania każdej z nich. Na jej podstawie dobiera te usługi, które odpowiadają bieżącym potrzebom pacjentów w obrębie czasu przewidzianego na jedną wizytę. W ramach świadczonych usług realizujemy:

Wizyty planowe – liczba wcześniej zaplanowanych wizyt jest uzależniona od wybranego pakietu abonamentowego.
Wizyty interwencyjne – realizowane niespodziewanych sytuacjach, gdy u pacjenta występuje nagłe pogorszenie stanu zdrowia. Jest to usługa opcjonalna – szczegóły określające liczbę takich wizyt ustalane są na etapie zawierania umowy.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat usługi Pogotowie dla DPS. Porozmawiajmy o tym, jak nasz zespół medyczny pomoże Ci zatroszczyć się o zdrowie pensjonariuszy.

Pogotowie dla DPS – realne korzyści dla placówki i pacjentów

Szczegółowo przeprowadzona diagnostyka, regularne badania profilaktyczne oraz komfort pacjenta – to tylko niektóre korzyści dla pensjonariuszy w Twojej placówce.

Holistyczne podejście

Do diagnostyki podchodzimy kompleksowo. Przeprowadzamy szczegółowy wywiad z pacjentem lub jego opiekunem i wykonujemy dokładne badania. Zwracamy uwagę na zgłaszane objawy i wdrażamy diagnostykę ukierunkowaną na poznanie ich przyczyn. Wszystkie działania podejmujemy w trosce o zdrowie pacjenta i wyeliminowanie możliwości nawrotu gorszego samopoczucia.
Badania profilaktyczne

Zespół Falck przeprowadza kompleksowe badania profilaktyczne. Dzięki temu możliwe jest sprawne wykrycie rozwijających się stanów zagrażających zdrowiu, co z kolei pozwala na wdrożenie optymalnie dobranej terapii. Regularnie przeprowadzane badania profilaktyczne to szansa na spowolnienie lub zahamowanie niebezpiecznych następstw pierwszych symptomów chorobowych.
Szybki czas reakcji

Działamy błyskawicznie. Sprzęt diagnostyczny, którym dysponuje zespół naszych medyków, połączony jest z systemem wewnętrznym Falck. Medycy są w stałym kontakcie z lekarzem dyżurującym. W razie potrzeby może on natychmiast zinterpretować odczyty i zalecić konkretne działania: wystawić receptę, skierowanie do specjalisty lub zlecić transport chorego na SOR.
Wygoda

Wszystkie czynności wykonywane są bez konieczności transportu pacjenta do placówki medycznej. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób niesamodzielnych i przewlekle chorych, które mogą skorzystać z usługi medycznej we własnym łóżku.

Usługa abonamentowa Pogotowie dla DPS to także korzyści dla samej placówki. Dzięki bieżącemu wsparciu naszego zespołu medycznego zapewnisz swoim pacjentom kompleksowe badania i odpowiednią profilaktykę. Zminimalizujesz ryzyko roszczeń rodziny pacjentów wynikające ze zbyt późnej lub niedokładnie przeprowadzonej diagnostyki.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.