Послуги

Щодня ми реагуємо на складні ситуації, з якими може зіткнутися кожен з нас.
Наші досвідчені співробітники надають ефективну допомогу тим, хто її терміново потребує. Завжди.

Кар'єра

Ми любимо свою роботу. Ми поділяємо переконання, що кожне людське життя та здоров'я є безцінним. Саме тому ми допомагаємо всім людям, коли вони цього потребують. Ми захищаємо здоров'я і життя. Це більше, ніж просто робота. Це служіння.

KROPLÓWKI WZMACNIAJĄCE WARSZAWA – WLEWY KROPLOWE

WLEWY KROPLOWE – CO TO JEST?

Wlewy kroplowe to odpowiednio skomponowany zestaw witamin i składników mineralnych, który wspiera funkcjonowanie organizmu w takich sytuacjach, jak przepracowanie czy stres, ale też w schorzeniach obciążających organizm, np. w chorobach wątroby czy różnego rodzaju niedoborach.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z WLEWÓW KROPLOWYCH?

Nasze kroplówki wzmacniające są idealnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących szybkiego uzupełnienia niedoborów witamin i minerałów, a także poprawy ogólnej kondycji organizmu, niezależnie od wieku. Często korzystają z nich osoby aktywne fizyczne, narażone na stres w miejscu pracy, czy seniorzy. W każdym z tych przypadków kroplówki zapewnią potrzebne nawodnienie i uzupełnią niezbędne braki.

CZY KROPLÓWKA WZMACNIAJĄCA 
W WARSZAWIE JEST BEZPIECZNA?

Wszystkie procedury są bezpieczne i skuteczne, przeprowadzane przez doświadczony personel medyczny.

Nasze wlewy kroplowe zawierają dozwolone dawki dziennego zapotrzebowania na witaminy oraz makro i mikroelementy, a zabieg poprzedzamy dokładną oceną stanu zdrowia, historią chorobową i wywiadem medycznym oraz zbadaniem konkretnych potrzeb i celów każdego pacjenta. Na tej podstawie, nasz personel medyczny opracowuje spersonalizowany plan regeneracji, który zawiera specjalnie dobrane kroplówki wzmacniające.

W trakcie wlewu nad całością procedury czuwa wykwalifikowany personel medyczny.

WLEWY WITAMINOWE – JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Wlewy wzmacniające w Warszawie to bezpieczny i prosty zabieg, który nie wymaga specjalnego przygotowania. Pierwszym krokiem jest wywiad medyczny, który wyklucza ewentualne przeciwwskazania i kwalifikuje do zabiegu, wraz z dopasowaniem składu kroplówki, indywidualnie pod potrzeby pacjenta. Po zebranym wywiadzie i kwalifikacji pacjenta, doświadczony personel medyczny aplikuje dożylnie odpowiedni zestaw witamin i składników mineralnych. Indywidualnie dobrana kroplówka to najlepszy sposób na uzupełnienie ewentualnych niedoborów, a także wzmocnienie, oczyszczenie organizmu, ponieważ składniki podawane są w formie dożylnej.

ILE KOSZTUJĄ KROPLÓWKI WZMACNIAJĄCE?
Oferujemy wlewy kroplowe w Warszawie w bardzo atrakcyjnych cenach
Koszt jednego zabiegu zależy od składu, a przystępne ceny zaczynają się już od 350 zł. Poza granicami administracyjnymi Warszawy cena za każdy kilometr wynosi dodatkowo 6 zł.
Już od350
Дзвони.

22 535 91 51

lub napisz
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.