Career

We love our work. We are united by the belief that every human life and health is precious. That's why we help all people when they are in need. We protect health and life. This is more than just a job. It is a service.

KROPLÓWKI WZMACNIAJĄCE WARSZAWA – WLEWY KROPLOWE

WLEWY KROPLOWE – CO TO JEST?

Wlewy kroplowe to odpowiednio skomponowany zestaw witamin i składników mineralnych, który wspiera funkcjonowanie organizmu w takich sytuacjach, jak przepracowanie czy stres, ale też w schorzeniach obciążających organizm, np. w chorobach wątroby czy różnego rodzaju niedoborach.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z WLEWÓW KROPLOWYCH?

Nasze kroplówki wzmacniające są idealnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących szybkiego uzupełnienia niedoborów witamin i minerałów, a także poprawy ogólnej kondycji organizmu, niezależnie od wieku. Często korzystają z nich osoby aktywne fizyczne, narażone na stres w miejscu pracy, czy seniorzy. W każdym z tych przypadków kroplówki zapewnią potrzebne nawodnienie i uzupełnią niezbędne braki.

CZY KROPLÓWKA WZMACNIAJĄCA 
W WARSZAWIE JEST BEZPIECZNA?

Wszystkie procedury są bezpieczne i skuteczne, przeprowadzane przez doświadczony personel medyczny.

Nasze wlewy kroplowe zawierają dozwolone dawki dziennego zapotrzebowania na witaminy oraz makro i mikroelementy, a zabieg poprzedzamy dokładną oceną stanu zdrowia, historią chorobową i wywiadem medycznym oraz zbadaniem konkretnych potrzeb i celów każdego pacjenta. Na tej podstawie, nasz personel medyczny opracowuje spersonalizowany plan regeneracji, który zawiera specjalnie dobrane kroplówki wzmacniające.

W trakcie wlewu nad całością procedury czuwa wykwalifikowany personel medyczny.

WLEWY WITAMINOWE – JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Wlewy wzmacniające w Warszawie to bezpieczny i prosty zabieg, który nie wymaga specjalnego przygotowania. Pierwszym krokiem jest wywiad medyczny, który wyklucza ewentualne przeciwwskazania i kwalifikuje do zabiegu, wraz z dopasowaniem składu kroplówki, indywidualnie pod potrzeby pacjenta. Po zebranym wywiadzie i kwalifikacji pacjenta, doświadczony personel medyczny aplikuje dożylnie odpowiedni zestaw witamin i składników mineralnych. Indywidualnie dobrana kroplówka to najlepszy sposób na uzupełnienie ewentualnych niedoborów, a także wzmocnienie, oczyszczenie organizmu, ponieważ składniki podawane są w formie dożylnej.

ILE KOSZTUJĄ KROPLÓWKI WZMACNIAJĄCE?
Oferujemy wlewy kroplowe w Warszawie w bardzo atrakcyjnych cenach
Koszt jednego zabiegu zależy od składu, a przystępne ceny zaczynają się już od 350 zł. Poza granicami administracyjnymi Warszawy cena za każdy kilometr wynosi dodatkowo 6 zł.
Już od350

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.