O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Wygrany konkurs w województwie dolnosląskim

Miło nam poinformować o sukcesie Falck Medycyna i wygranej konkursu ogłoszonego przez Dolnośląski Oddział Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia. Decyzją komisji konkursowej Falck Medycyna został wybrany do obsługi Zespół Transportu Medycznego w specjalistycznym środku transportu ul. Poświęcka 8 we Wrocławiu.

Prywatny transport medyczny

Okres obowiązywania umowy, zgodnie z warunkami konkursu, trwa od 1.04.2024 do 31.03.2034. Konkurs ogłoszono w dniu 13 grudnia 2023r., a jego rozstrzygniecie nastąpiło 15 lutego br.

W 20 letniej historii Falck Medycyna to najdłuższy wygrany konkurs, którego realizacja będzie trwała przez 10 lat.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.