Usługi

Codziennie reagujemy na trudne sytuacje, jakie mogą spotkać każdego z nas.
Nasi doświadczeni Pracownicy zapewniają skuteczną pomoc dla osób w pilnej potrzebie. Zawsze.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Wsparcie Psychologiczne Kadry Medycznej

Już 7365 osób skorzystało z platformy pomocy psychologicznej w ramach programu uruchomionego przez Ministerstwo Zdrowia. Analiza profili zawodowych wskazuje, że 20% to lekarze, 18% studenci kierunków medycznych, 17% pielęgniarki, 15% ratownicy medyczni, 9% fizjoterapeuci, 6% położne, 5% farmaceuci, 3% lekarze dentyści. Z pomocy w ramach programu można skorzystać do 14 grudnia. Każdy uprawniony może bezpłatnie skorzystać z bezpośredniej pomocy w formie porad psychologicznych i odbyć 4 spotkania indywidualne ze specjalistą z zakresu zdrowia psychicznego. Inną formą wsparcia są materiały dydaktyczne z zakresu psychologii, poradniki, wywiady ze specjalistami zdrowia psychicznego, które są udostępnione na platformie dla zarejestrowanych użytkowników.

„Program wsparcia psychologicznego kadry medycznej” oferuje bezpłatne wizyty i konsultacje dostępne dla każdego pracownika kadry medycznej i studentów studiów medycznych, na terenie całego kraju. Zarejestruj się nahttps://psychologdlamedyka.pl/

W ramach programu pomocy udziela ponad 100 specjalistów z zakresu psychologii, psychologii klinicznej, psychoterapii. Konsultacje są prowadzone w trybie zdalnym lub stacjonarnym. Bezpośrednie spotkania są dostępne w każdym mieście wojewódzkim. Mechanizm działania programu gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych pacjentów biorących udział w programie.

„Program wsparcia psychologicznego kadry medycznej” przygotowany przez Ministerstwo Zdrowia jest finansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój w ramach Działania 7.1 Osi priorytetowej VII Wsparcie REACT-EU dla obszaru zdrowia.