O firmie

Znajdziesz tu wszyskie istotne informacje o firmie. Historia, polityka prywatności, kodeks etyczny oraz galerię zdjęć.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie, a także newsy ze świata ratownictwa medycznego.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Wizyta Zarządu Falck z Danii

27 i 28 luty to dwa dla nas wyjątkowe dni – gościliśmy w naszych biurach w Warszawie i Gdańsku Prezesa Zarządu Falck z Danii, Jakoba Riisa oraz Camillę Krohn. To była doskonała okazja, by zaprezentować opaski dla seniorów, które są nie tylko symbolem troski o starsze pokolenie, ale również dowodem na to, jak technologia może służyć ludzkości.

▶️Opaski, które przedstawiliśmy, to połączenie nowoczesnej technologii z dbałością o dobro osób starszych. Dzięki nim, w przypadku zagrożenia, można błyskawicznie wezwać pomoc. Jest to krok w stronę zapewnienia seniorom większej niezależności i bezpieczeństwa.

▶️Wizyta była również okazją do cennej wymiany doświadczeń. Dyskutowaliśmy o wyzwaniach, przed którymi stoi starzejące się społeczeństwo, oraz jak je rozwiązać. Inspirujące było słuchanie perspektyw naszych gości z Danii – kraju znanego z wysokiej jakości życia i wsparcia dla osób starszych.

W Falck rozumiemy, jak ważne jest, aby iść z duchem czasu i nieustannie się rozwijać. Dążymy do tego, aby być firmą, która nie tylko odpowiada na aktualne potrzeby społeczne, ale także przewiduje przyszłe wyzwania.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.