Usługi

Codziennie reagujemy na trudne sytuacje, jakie mogą spotkać każdego z nas.
Nasi doświadczeni Pracownicy zapewniają skuteczną pomoc dla osób w pilnej potrzebie. Zawsze.

Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Wizyta Zarządu Falck z Danii

27 i 28 luty to dwa dla nas wyjątkowe dni – gościliśmy w naszych biurach w Warszawie i Gdańsku Prezesa Zarządu Falck z Danii, Jakoba Riisa oraz Camillę Krohn. To była doskonała okazja, by zaprezentować opaski dla seniorów, które są nie tylko symbolem troski o starsze pokolenie, ale również dowodem na to, jak technologia może służyć ludzkości.

▶️Opaski, które przedstawiliśmy, to połączenie nowoczesnej technologii z dbałością o dobro osób starszych. Dzięki nim, w przypadku zagrożenia, można błyskawicznie wezwać pomoc. Jest to krok w stronę zapewnienia seniorom większej niezależności i bezpieczeństwa.

▶️Wizyta była również okazją do cennej wymiany doświadczeń. Dyskutowaliśmy o wyzwaniach, przed którymi stoi starzejące się społeczeństwo, oraz jak je rozwiązać. Inspirujące było słuchanie perspektyw naszych gości z Danii – kraju znanego z wysokiej jakości życia i wsparcia dla osób starszych.

W Falck rozumiemy, jak ważne jest, aby iść z duchem czasu i nieustannie się rozwijać. Dążymy do tego, aby być firmą, która nie tylko odpowiada na aktualne potrzeby społeczne, ale także przewiduje przyszłe wyzwania.