Kariera

Kochamy naszą pracę. Łączy nas przekonanie, że każde życie i zdrowie człowieka jest cenne. Dlatego pomagamy wszystkim ludziom, gdy znajdą się w potrzebie. Chronimy zdrowie i życie. To więcej, niż tylko praca. To służba.
Aktualności

Transport poszkodowanych z Gruzji

Na poznańskiej Ławicy wylądował samolot z rannymi mieszkankami Wielkopolski, które ucierpiały w niedzielnym wypadku busa w Gruzji.

Jest to moment, w którym wspólnymi siłami staramy się zapewnić wsparcie i profesjonalną opiekę dla tych, którzy tego potrzebują. 🙌

Trzy kobiety, które znalazły się na pokładzie tego rządowego samolotu zostały przewiezione do szpitali w stolicy Wielkopolski, aby kontynuować proces leczenia i rekonwalescencji.

Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego transportu i zapewnienia pomocy medycznej.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.